Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox fps


Hafan

Otázka

Zdravím :), nedávno jsem pořídil konzoli x box one s ( moje první konzole ) a něco mě trápí :D .. zatím jsem odzkoušet hry TC the division  , AC Unity , Pubg .. a u všech her (  když se rozběhu a koukám kolem sebe kamerou, nebo když v Pubg jedu autem) tak mi přijde ze hra nejede tak plynule jak by měla ( neseka se, jen trochu sníženy FPS..). Přitom když jsem se díval na YT na videa, kde u her měřily FPS, tak se mi zdálo, ze jsou snímky celkem stabilní ... Je to normální, nebo je něco špatně? Mockrát děkuji za odpověď ...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Uplne normalni. Neni to Pc proste. Ja jsem si take dlouho na to zvykal. A nezvyknul.:-) A to mam one x. Kdyz jsem ted zkousel noveho Tomb raidera a dal vybrat kvalitu nebo rychlost snimku, tak na nastaveni kvalita je to nehratelny. Alespon z meho pohledu bejvaleho pc hrace. :-) Na pc by jsi take nehral s 30 snimky/s. Muj nazor. Nikomu to netlacim. No kdybych koupil klasiku One S, tak jsem na tom stejne. Omlouvam se za diakritiku pisu na mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

je to console feel:)  30 fps s propady na 25.  Nejvic je to znat kdyz prejdes z hry ktera ma 60 fps na tu co ma 30. ale staci par hodin a jiz je to hratelne. je to dan za hrani na udelatku za 5k:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu