Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flashnutej Xbox


Planda16895

Otázka

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jj je no měl jsem vypalene jo a konzole ja bannuta nemuže to vadit ale asi ne jinak palene mi jednou ale taky už jsou ohrane a sekaji se tak sem si koupil 3 origošky a nějak nejedou ukaže se play dvd pustim a text ,, to play this game, put in xbox360 konsole,, nebo nějak tak přeně newvim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj je no měl jsem vypalene jo a konzole ja bannuta nemuže to vadit ale asi ne jinak palene mi jednou ale taky už jsou ohrane a sekaji se tak sem si koupil 3 origošky a nějak nejedou ukaže se play dvd pustim a text ,, to play this game, put in xbox360 konsole,, nebo nějak tak přeně newvim

Tak když ti přestaly jít pálenky a nejdou ani originálky , tak je vadná mechanika . Většinou je to tím , že se na xboxu hrálo bez HDD . Koupil jsi asi starší xko a ten kdo to prodával se toho potřeboval zbavit . Někdy pomůže nechat vyčistit a seřídit mechaniku a nebo ji budeš muset vyměnit . Domluv se s nějakým flasherem .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu