Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xBox360s


CZIvo

Otázka

dobrý den,

jsem pokud jde o console úplný začátečník, takže se zeptám jako blbec..

je možné xbox360s "hacknout", aby bylo možné hrát hry v isu na interním hdd bez hw změn (tzn. bez pájení a dalších hw invazivních metod)? nejde mi ani tak o to pirátit jednu hru za druhou (proč taky, když jsou hry za kilo), ale spíš o moje pohodlí, nebaví mě pořád někde lovit dvd a ta mechanika taky neni zrovna nejtiší 🙂 a myslím, že když tam prdnu ssd disk, bude i načítání svižnější..

 

prolejzal jsem fórum a ještě prolejzám, ale dost info je buď prastarých a nebo je to rozházený, asi nějaký update fóra..

 

pokud mě jen nasměrujete, budu velmi vděčný, případně pokud to čte někdo z Prahy, co by to za nějaký rozumný peníz udělal, ať klidně pošle sz..

 

děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

No netuším jestli to jde bez zásahu do konzole, ale hrát hry jde s RGH úpravou Xboxu, která pájení vyžaduje a můžeš mít i RGH Dual Nand kde se přepínas mezi RGH a origo od MS.

Koukni se zde na fóru do sekce Jtag/Rgh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky, kontaktoval jsem jednoho z flasherů, cena RGH je kolem 1500 a to mi přijde moc..

koukal jsem na návody a je s tím dost práce, takže je ta cena asi opodstatněná, ale je to prostě moc, s přihlédnutím na to, že je to sto let stará konzole, a cena toho RGH se prakticky rovná ceně bazarové konzole.. Takže holt budu poslouchat vrčení a furt hrabat DVD, no.

 

Ale díky za snahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu