Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

NDSi - Hudba


karlospajdos1

Otázka

Zdravim. Mám nintendo DSi a potřeboval bych prosím poradit, kam a jak nahrát hudbu v AAC formátu na SD kartu. Už jsem to zkoušel mnohokrát a pokaždé mi to napíše že tam žádná hudba není. Pls kam to mám přesně nahrát??? Nebo je více formátů AAC? Jediný mi nabídlo jestli chci kodek mpeg-2 nebo mpeg-4 ale ani jedno opět nešlo. Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

DSi nevlastním, takže nevím kde může být chyba, přesto zkusím poradit než se někdo ozve. Prvně, který konvertor používáš, né všechny konvertory fungují dobře. Zde je menší výtah z oficiálních stránek:

Nintendo does not provide a process to convert music files; however, there is conversion software for your PC which you can purchase, called Nero Music2Go. You can find more information about this program at www.nero.com/nintendodsi.

Dále, mělo by to být jedno kam ty ACC soubory nakopčíš, aspoň jsem to vyčetl z tohoto:

What You'll Need:

A compatible SD Card or SDHC Card. The Nintendo DSi and Nintendo DSi XL are compatible with SD cards up to 2 GB and SDHC cards up to 32 GB.

Compatible music files stored on a PC or MAC.

An SD Card slot on the PC or MAC, or an SD Card reader/writer.

What to Do:

Insert the SD card into the PC or Mac

Open Windows Explorer (for PC) or Finder (for Mac) and select the drive being used by the SD Card to open it.

Open another instance of Windows Explorer or Finder and navigate to where the music is stored.

Highlight the desired file(s) and/or folders, copy them, and then paste them into the first instance of Windows Explorer or Finder to create copies on the SD

Card.

Víc ti bohužel neporadím, budeš muset počkat až se ti zde ozve vlastník DSi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aspoň něco...Zkusím to přes to nero no. Jinak jsem to převáděl přes SUPER a pak nějakej ACC to MP3. Tak Díky zatím

Tak už jsem na to přišel... Píše to že to chce formát AAC ale ten na tom neběží, nebo aspoň mě ne. Funguje to s formátem m4a což jsem snad nikdy neviděl :D Ale hlavn je že to jde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jn taky mě to překvapilo...Je to celkem k ničemu, když máš Flash Kartu, nahraješ si na ní hudbu rovnou v Mp3 a přehráváš ji většinou přes moonsheel

A to AAC je jen zvukový kodek, tak nevim proč to píše v dsku že to chce AAC když formát souboru je M4a

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu