Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypnuti konzole


Siggy

Otázka

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, zdravím všechny,

to co se stáva Siggymu se stává i mě....PS4 mám necelý rok....po noci,kdy byl vyplý, jsem stihl přečíst,že PS4 je příliš horký a vypl se. Jindy to napíše ...Systém PS4 nebyl vypnut správně. Před vypnutím napúáíjecího kabelu vyberte možnost /Napájení/-/Vypnout PS4/...Pokud odpojíte síťový kabel AC, když kontrolka napájení na systému PS4 svítí nebo bliká, může dojít ke ztrátě, porušení nebo poškození dat. Stisknutím tlačítka PS4 začněte používat ovladač. OK.

Můžete prosím někdo pomoct? Děkuji Patrik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

napsal jsi to tak divně----pochopil jsem že jsi hrál a najednou ps4 vypla a že jsi přečetl ještě něco o teplotě-takže pouvažuj jestli náhodou ps4 nemáš u radiatoru nebo  jiného tepla...či v nějakém malém prostoru kde není cirkulace vzduchu a nebo je přiražená nějak do rohu...ke stěně ... jestli nejsou nějaké pruduchy na ps4  zalepené prachem !..já mám ps4 ještě zvednutou asi půl cm -možná i více na takových špuntech v televizním stolku kde je ve volném prostoru/nic u ní není jen disk s přídavnou pamětí/ ...nějaká rada že bys něco zmáčkl a ono se to spravilo nebude....takže pokud je vše jak jsem psal ok a bude to stále dělat---- tak pokud to je v záruce samozřejmě nic rozdělávat a  reklamovat a pokud už není tak rozdělat a podívat se dovnitř a --odstranit prach-chuchvalce však víš co myslím.já jsem třeba s notebookem neměl problém ale přesto jsem rozdělal a takové té nasáté špíny tam bylo tolik /hlavně u ventilátoru/že jsem se divil že to šlapalo no ale to už měl víc let....jinak pokud není záruka asi opravna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, díky moc za reakci....ono to právě vypína tak,že buď stihnu přečíst to, že je to přehřáté, nebo to vypne tak,že blikne ihned a je to vyplé....při opětovném zapnutí se objeví ta zpráva o tom,že jsem to měl špatně vypnuté,ikdyž se to vlastně vyplo samo....prach jsem odstraňoval minule,jinak PS4 mám položený na stole a také na 4 bodech podstavce,tak aby ventiloval a nezhříval se....v pokoji není zase tak teplo,takže asi nic jiného nezbývá,než reklamovat 😞

Jinak radiátor mám na opačném konci pokoje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hm...předpokládal jsem že asi nejseš hloupý a dečku na tom nemáš😂 a že to máš s tím větráním ošetřeno.....ale zkusil jsem...ta zpráva o tom že je to vypnuté špatně se objevuje vždy když se to nějak vypne nestandartně ...třeba když přestane jít elektrika...nebo to vytáhneš ze zasuvky/ale to raději nezkoušej😀/....zkus to dát ještě někde na jiné místo...stejně teď v sobotu,neděli nic už nevyřešíš.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu