Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Aktualizace Kinect


Gooo

Otázka

Zdravím

 

Pokouším se vyřešit bez položení dotazu, ale nedaří se a prosím o pomoc.

 

Máme XBOX 360, který je upraven tak, aby se spouštěly hry z USB disku. Původně byl nahrán Freestyle, nyní Aurora. Smraďoši si hrají furt dokola jen Lego Harry Potter, ale byli u známých s Kinectem, tak bych jim jej rád také rozjel. Bohužel, chce updatovat a nepřišel jsem na to, jak to v Auroře udělat.

 

Vyhledával jsem zde na fóru a našel návody. Vím, že mám stáhnout nějaký update, naformátovat FlashDisk na FAT32 a pojmenovat, ale zablokoval jsem se na tom, že netuším jak zjistit verzi Dashboardu. Mám tedy tři dotazy:

1) Jak a kde zjistím verzi dashboardu?

2) Kde pak stáhnu vhodný update?

3) Na připojený USB disk mám přístup pomocí FTP. Musím hledat flashku, nebo to mohu poslat na připojený disk po FTP?

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Bohužel, téma zatím zůstává bez odpovědi, ale pokouším se zjišťovat dále.

 

Můj XBOX má RGH a spouštím hry z USB HDD. Proklikal jsem veškeré nastavení Aurory, ale verzi Dashboardu jsem nikde nenalezl. Při hledání jsem našel návod na update, ale zastavil jsem se hned na prvním kroku, kde by se měla nainstalovat aplikace XEXMenu. Stáhnul jsem, rozbalil, vložil na disk do přesně popsané cesty a nyní bych měl mít XEXMenu mít jako demoverzi hry. Bohužel, jsem si jist, že mám vše OK, ale XEXMenu jsem nenašel, takže jsem skončil už na tomto. Budu hledat dál

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na XBoxu spouštíme hry, které jsou uloženy na externím HDD. Já jsem rozbalil .zip s XEXmenu a obsah z Content/0000000000000000/ jsem vložil do identické cesty, tedy Content/0000000000000000/ na interním disku. Protože jsem ani tak mezi hrami nenašel hru s názvem XEXmenu, tak jsem vložil i do Content/0000000000000000/ na externím disku.

 

Mám celkem 29 her a po těchto krocích mi výpis stále ukazuje 29 her, takže žádná nepřibila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu