Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Battlefield V - CE-34878-0


mayday

Otázka

Zdravím, dosud jsem hrál Battlefield V v pořádku, po aktualizaci tuším 5. února (Chapter 6) si nemůžu zahrát a háže to zmíněnej error. Do menu se dostanu, jakmile se chci připojit v mulťáku do hry, spadne to při načítání. 

Vyzkoušel jsem všechny možnosti, aktualizace systému a hry, restart konzole, rebuild databáze, inicializace, nic nepomohlo. Ostatní hry jedou.

Jde mi o to, jestli čekat na další update systému nebo hry, nebo zda může být problém v konzoli, základní deska nebo něco podobného. Jak říkám, ostatní hry ale jdou.

Má někdo podobný problém, že by mu Battlefield V po updatu házel tuto chybu? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak odinstalaci a instalaci jsem zkoušel samozřejmě taky, několikrát. 

Zkusím ještě vyjmout disk a dám ho zpět, třeba se stane zázrak. Novej kupovat nebudu už. Jinak konzole stará cca tři roky, to by snad problémy dělat nemělo. Musí to mít nějakou souvislost s tím updatem, do té doby to bylo v pohodě.

No nic, počkám na příští update systému a třeba se to rozjede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Mohla to být shoda náhod. Sice hodně velká shoda ale i tak se to stává. Počkat můžeš ale podle většiny diskuzí to souvisí s HDD a SW na něm že je nějakým způsobem poškozený. Proto ho doporučují nově nainstalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

No v první řadě bych prozatím vyzkoušel variantu která není finanční a pouze to přehrání SW pokud by nepomohlo tak pak bych řešil samotný jiný HDD [emoji1303]

 

https://www.playstation.com/cs-cz/get-help/ps4-system-software/

 

Tebe bude zajímat viz. screen [emoji6]97fd20d6c23a02f846c89e22a416683f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Má to smysl v tom, že v nějaké části i když tobě to nepřišlo se to mohlo na tom HDD nějak ,,pochroumat" a tímhle to můžeš v rámci možností -zdarma- dát dopořádku. Nicméně i přímo v odkazu na tuto chybu toto SONY doporučuje zkusit znovu nainstalovat systémový software

Samozřejmě pokud toto nepomůže tak pak se dívat po nějakej náhradním HDD

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem zkusil nahrát aktuální software na USB a ještě jednou ho nainstalovat ručně přes nouzovej režim z USB a nepomohlo, tentokrát se už ani nedostanu k výběru hry v mulťáku, ale rovnou to padá při zapnutí hry.

Zkusím ještě smazat hru, znova přeinstalovat z USB systémovej software a znova nainstalovat hru, ale to už je takovej poslední zoufalej pokus.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu