Jump to content

Playstation 3 - funguje pouze Safe Mode


Cole
 Share

Recommended Posts

Zdravím, mám problém s Playstation 3 FAT, po zapnutí se po chvíli sám vypne, nenaběhne obraz, svítí celou dobu zeleně až po vypnutí se rozsvítí normálně červeně. Dostanu ho pouze do Safe Modu, ve kterém obraz naběhne v pohodě.  Když dám restore PS3 system tak se konzole restartuje a dostanu stejný problém a obnova neproběhne.  Díky za rady.

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

Začalo to z ničeho nic nebo byla konzole předtím připojená k jiné TV? Vypadá to že má špatně nastavené rozlišení a typ připojení k TV.


Neodpovídá-li nastavení výstupu videa nastavením používaným televizorem, může být obrazovka po změně rozlišení prázdná. Obrazovka by se však po chvíli měla automaticky vrátit zpět k původnímu rozlišení. Zůstane-li obrazovka prázdná déle než 30 sekund, vypněte systém. Pak systém znovu zapněte stisknutím tlačítka napájení na přední straně systému po dobu alespoň pěti sekund. Nastavení výstupu videa se automaticky resetuje na standardní rozlišení.

Link to comment
Share on other sites

Kdysi byla připojena k jiné TV, teď po dlouhé době se ji pokouším zapnout, zkoušel jsem to podle toho návodu a když ta obrazovka zůstane prázdná déle než 30 sekund, systém nelze vypnout klasicky, lze jej vypnout pouze tlačítkem na zdroji, ale i tak se konzole za chvíli sama vypne, poté když podržím tlačítko napájení po dobu pěti sekund, tak jednou pípne a stejně se vypne po chvíli sama bez obrazu, zkoušel jsem jak HDMI, tak cinche. Disk jsem zkoušel taky nový. 

Link to comment
Share on other sites

Neukázala, vždy se Playstation vypne po chvíli. Dostane se pouze do Safe Mode, ve kterém se nevypíná, ale jak něco v něm dám, např. restore PS3 system tak se začne načítat - Restoring default setitngs, do not turn off the system. Poté se konzole restartuje a mělo by naběhnout jak probíhá obnova, ale konzole se vypne za cca 30 sekund bez obrazu, poslední co šlo vidět na obrazovce bylo - Restoring default setitngs, do not turn off the system. Systém taky aktualizovat nejde, po té co dám update v Safe Mode stane se ten stejný problém, disk jsem naformátoval na FAT32, FW na disk by se měl nahrát při obnově systému ne  ? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy