Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zasekávání PS4 menu i her


Sonicsyndicate

Otázka

Dobrý den. 

Prosím vás můj PS4 se začal z ničeho nic zpomalovat. Hry se načítají ukrutně dlouho , zasekává se hlavní menu , kolikrát , když PS vypnu normálně , naběhne hláška , že byl nesprávně vypnut. Zkoušel jsem přeinstalovat software a stejně nepomohlo. Myslíte , že by mohl být na vině špatný HDD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

K čemu mu bude rebuild když píše, že kompletně přeinstaloval SW?
To se používá v případě že disk je používaný delší dobu a PS4 si neumí alokovat automaticky volné bloky na disku po starých datech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 3 hodinami, Buladog napsal:

ZKus boot do safe modu a dat rebuild database

To jsem zkoušel hned jako první. Dneska jsem zkusil nainstalovat z média Infamous. Vše se instalovalo bez problémů, stáhla se aktualizace , pustím hru, naběhne úvodní obrázek, hudba z PS menu pořád hrála, obrázek tam vydržel asi deset minut. Po této době se rozjela cd mechanika , skočilo to do hry. Hrál jsem asi deset minut , hra se sekla, obrazovka zčernala a nic.

 

Tak teď už mi ani nenajede do menu. Akorát spustím Safe mode. Chtěl jsem ještě jednou přeinstalovat software z USB a hodilo to tento screen

20200722_151223.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu