Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Code Vein - Tři konce a trofeje


Sukacek

Recommended Posts

Ahoj všem, 

dohrál jsem hru na dobrý konec (Dweller in the Dark) a rád bych Platinku tak musím zahrát ještě zbylé dva konce. Problém je, že z popisu co čtu na internetu přesně nechápu co musím respektive co nesmím udělat. 

Dají se zbylé dva konce dohrát na jeden SAVE?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

ne. musis 3x a hlavne farmit mark of honor a to je na 20 hodin pustej grind v multaku nebo toweru

hlavne dweller ma 2 alternace co musis splnit a ve stejnem savu myslim i

jakej jsi mel final ending ? vsecky IOs fragmenty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mark of Honor sem teď dofarmil - hruza 🙂 asi 4 dny sem to dával.

Dweller sem měl všechny Vestiges kromě dvou co byly v dungeonech - final ending byl Io se proměnila v bílej strom a pak bylo ještě video když sem v Home Base prošel dveřma jak stojím před červenou mlhou a všichni ke mě přišli a řekli, že půjdou se mnou.

Pak sem v dungeonech našel poslední dva Vestiges a zkompletoval je a znovu zabil posledního bose a video bylo stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

posledni 2 konce jsou nevysvobodit zadneho dedice a pak vysvobodit minimalne jednoho a ne vsechny. ulozis save na cloud nez pujdes k poslednimu dedici a budto ho zachranis a dohrajes a nebo ne a dohrajes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím...všechny tři konce jsem viděl, trofeje mám, chybí mi poouze trofej Determinated of Fate.

Tak sem hru rozjel znovu, zachránil všechny Successory, zabil oba finální bose, koukl na závěrečný video kde se Io zase promění ve strom, zpět na základně projdu dveřma, další video kde stojím před červenou mlhou, load zpět k závěrečnýmu bossovi, jdu na základnu kde zkompletuju všechny Ios vestiges, zabiju bose, zase video Io proměna ve strom, zpět základna, projdu dveřmi, video před červenou mlhou, všichni jdou se mnou, já se otočím do kamery a řeknu Io.... a pak by měla být trofej, ale já ji nemám, co dělám špatně?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urcite ano..jeden teda mam udelany tak, ze sem si ulozil save pred poslednim Successorem a toho sem zachranil a hru dohral a pak sem si save obnovil a Successora nezachranil a tim udelal druhy konec. ale vsechny tri konce trofeje mam...a ted to ng+ jedu od zacatku na dobry konec, ale trofej sem nedostal.

snad to neni tim, ze levely ve kterych neni Successor sem vicemene probihal, abych to nehral moc dlouho...jen sem pobral vestige pro IOs...a bezel k bossovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu