Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation karty na dobijeni


biegiss

Recommended Posts

Kupil sem si kartu na dobijeni at muzu ze storeho stahovat pridavky do her pac kartu bankomatni nemam tak sem si to obednal a kod mi pri zadavani napsal ze je prosly tak sem volal do teho obchodu a tam me rekly ze to budu resit ze se ozvu a furt nic takze 600 v popelnici takze zadne karty na dobijeni nekupovat jedine pres ucet ta karta ma jen 12 mesicu na to aby se spotrebovala a kdyz lezi na sklade tak jako v mojem pripade 2roky a pak vam ju poslu tak ju mozete pustit tak na sanach skopca NEKUPOVAT !!!!!!!!!!!!!!:!::!::!::!::!::!::!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci něco popírat, jenom bych rád přidal svojí zkušenost. Těchto karet mi už prošlo rukama dohromady něco s hodnotou kolem 5000,- Kč a NIKDY jsem neměl problém. Ono asi záleží kde to člověk koupí. Já vždycky jenom v JRC (snad můžu napsat) a tam co jsem pochopil, tak oni to nějak ''zaktivují'' a od té doby teprve běží ta lhůta jak píšeš....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu