Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Po modování nejdou všechny hry.


Sugest

Otázka

Ahoj, mám rád staré konzole ( vlastním Megadrive a PS2 ) a nedávnou jsem si koupil Wiičko, protože v r.2021 mu bude 15 let, čili už bude officiálně retro 🙂

Samozřejmě jsem se pustil do modování, čili jsem podle návodu nainstaloval Homebrew a napálil tam nějaké cIOS, byť jsem moc netušil co dělám. Povedlo se mi především to, že mi přestali fungovat i Mario Kart z originálního DVD, natož nějaké "záložní kopie" 🙂

Ale nevzdal jsem to, resetnul jsem paměť, napatchoval na 4.3E, modnul na homebrew, odmazal jsem nějaké stub cIOS nainstaloval 239, díky zomu jsem přeinstaloval 36, na které se mi sekal SysCheck, dinstaloval 249 a 250.

Teď jsem ve stavu, kdy opět fungují Wii Karts a funguje USB loader a WiiFlow. Wiiflow vidí jen část her, ale ty co jsem skusil fungují. USB loader vidí všechny hry, ale některé nejdou. Typicky když chci spusit No More Heroes, nebo No More Heroes 2, tak mě to po chvilce vyhodí zpět do Homebrew Chanellu.

Hry mám uložené na 512GB flashce na formátované na Fat32. Skoušel jsem v menu pro jednotlivé hry přepnout cIOS na 249, nebo 250 a nepomohlo to.

Budu vděčný za každou radu, pŕípadně dodám další informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Už jsem tu opravdu dlouho nebyl, ale Wiičko stále je a funguje. Mám loadery 3, z toho WiiFlow jsem snad nepoužil. Ty další dva jsou cfg loader a USB loader GX. Co nejelo v cfg loader, spouště jsem v druhém. Většinou to klaplo, někdy jsem taky přepínal cios. Ale může být, že některá hra nepojede nikdy. Narazil jsem taky na jednu. U Driver San Francisco nepomohlo nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu