Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox series x a Xbox one Aoj,


Liborec007

Recommended Posts

Ahoj všem.

Možná hloupý dotaz, ale... 

Mám tyto 2 zařížení. Jeden v pracovně a jeden v obýváku. Děti si občas chtějí zahrát spolu. I když jsou na každém jiné profily, tak to píše ze je již Xbox spuštěn jinde a nedovoli to hrát současne. Nastavení profilu jsem prošel, ale nikde nic ? 

Díky za rady 

Libor 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

A ldo je hlavní účet který koupil hry a vlastní jr?

Zřejmě tvůj že?

Takže v obýváku se přihlaš svým účtem a v nastavení dej že je to tvůj domácí Xbox (Xbox home)

A v pracovně nenastavuj nic, jen aby mohli děti hrát i u tebe v pracovně, musíš být přihlášený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, já. Vše je na mě a spravuji to přes app Xbox family

Takto to pravé mám. Myslel jsem, že si spolu treba zahrajou, ale nejde to. 

Nemůže to blokovat to, že mám Xbox pass ultimate? Že to platím jen jednou ? 

 

Potom by byla jen varianta, udělat si domácí síť, co ? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

No někde máš zřejmě něco špatně, já mám dva Xboxy, jeden nastavený na Home a druhý není nastavený na Home vůbec, tam kde je Home nemusím být přihlášený a hraji co chtějí (svůj účet jsem i odstranil ať něco omylem nekoupi) a u mě bez Home musím být přihlášený aby mohli hrát hry co vlastním a taky mám Ultimate, ale účty pod kterýma jsou přihlášení maji na obou konzolích stejné.

Možná se přihlašují v jednu chvíli na obou Xboxech na stejné účty tak proto ta chyba, měli by mít každý svůj

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Xbox obývák,. přihlaš se, nastav jako Domácí (Home), pak můžeš svůj účet odstranit pokud tam taky nehrajes, děti mají své účty.

Xbox pracovna, přihlaš se a Domácí vůbec nenastavuj, musíš být přihlášený aby mohli děti na Xboxu v pracovně hrát.

Nemůže být přihlášené dítě na stejném účtu na obou zapnutých konzolich zároveň, každé musí mít svůj.

Snad jsi to pochopil jak jsem to napsal 🤔😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu