Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problém s ovladačem


Hrubeš

Otázka

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no normální to asi nebude...já mám dva ovladače a páčky jsou na tom po několik let stále stejně a to na nich hrají i sedmiletý-ten je v pohodě ale u toho čtyřletého tam je problém...nevysvětlíš že to nesmí tak vyloženě vylamovat...v zápalu hry mám někdy dojem že bude po ovladači ale zatím jsou oba v pořádku...moc to už neřeším protože čekám na ps5 a moji starou konzoli mají slíbenou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ono je to asi spíš subjektivní pocit. Rukou mi prošlo hodně ovladačů od xboxových, peskových a vlastnil jsem i switch. Pokud ta páčka funguje jak má, vůbec bych to neřešil. Ze zkušenosti, tak xboxové, ps4 ovladače měly mírné vůle. Nejhorší byl switch lite, u kterého se páčky vyklaly, ale vše fungovalo, žádné problémy s odezvou nebo tak. Pokud tě to vyloženě se re, tak ovladač prodej a kup nový. Já osobně bych to neřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu