Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dotaz na Flash


neocar

Otázka

Krásnej novej rok všem Xboxerům.. :) chtěl jsem se zeptat, : nevíte jak je na tom flash Slima ?.. :)..moc mě nebuzerujte.. jen se ptám.. :).. a potom jsem se nikde nedočetl.. mám Xboxe 360 Slima 250 gb a až bude flash, mužu si dávat hry na HDD abych nemusel vypalovat DVD-čka ?:)..přes USB ?:).. děkuji za odpověď :)..;)8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
ne neni.. jen bych musel zprovoznit vypalovačku na kompu.. a to bude trošku problém.. :D:)..ale to je jiná debata:d..;) takže ten 250 GB HDD jen jen na filmy, muziku, a teď když eni flash tak na Demíčka? :D:)

Ne to ne... pokud máš v XBOXu HDD, máš možnosti si hru vypálenou na DVD, která normálně běhá v konzoli nakopírovat pomocí běžné funkce xboxu na HDD a pak tato hra poběží z HDD a nikoli z DVD. Je ale podmínkou mít při spuštění hry DVD vložené, protože si xbox ověřuje, zda hru skutečně vlastníš resp. máš to DVD i v případě vypálení. Výhoda z toho plyne ta, že se šetří mechanika, a to dost výrazně, zvlášť pokud je flashnutá, konzole je o něco tišší a méně se zahřívá. V neposlední řadě se ti hra rychleji nahrává a nehrozí lehké sekání her při načítání textur v rychlých scénách...

HDD se rozhodně doporučuje, kdo ho jednou zkusí už se bez něj neobejde, ale tomu vypalování DVD se prostě bevyhneš! Není to jako třeba u PSP že nahráváš celé iso soubory na disk z PC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ne neni.. jen bych musel zprovoznit vypalovačku na kompu.. a to bude trošku problém.. :D:)..ale to je jiná debata:d..;) takže ten 250 GB HDD jen jen na filmy, muziku, a teď když eni flash tak na Demíčka? :D:)

Hlavně na instalaci her - i originálek. Šetříš si tím mechaniku , xko je tiché a lépe se načítají hry a textury v rychlých pasážích her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nevíte jak je na tom flash Slima ?.. :)

http://www.flashxbox.sk/ - zisti si mechaniku aku vlastnis, odporucam pockat na flash

novinky ohladne flashu najdes na uz uvedenej stranke, alebo na http://c4evaspeaks.com/

po flashi sa musis naucit kontrolovat (opravovat) stiahnute ISO cez abgx360, napalovat .dvd subor cez imgburn

samozrejme musis vyriesit svoju dvd-napalovacku a odloz si peniaze aj pre flashera, na hrach sa ti to niekolkonasobne vrati, ak ta ale zavru, tak mi tu nevyplakavaj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

toro: prosim ta nechytaj ma za slovicka, odpovedal som v noci lebo som sa nudil tak som si mrkol O&O... ak mi chces vycitat 1 odpoved z 10, s tym ze to bolo myslene ironicky s nadsazkou, tak prosim... samozrejme ho nezavru za "zalohy hier", no hrozi tam dost vysoka pokuta v pripade ak by sa na to zamerali bezpecnostne zlozky CR (to plati u vsetkych) - no samozrejme je to horsie v pripade zdielania alebo nebodaj za piratstvo ... co tyka mojho prispevku, obsahoval nezopovedanu cast otazky na ktoru som reagoval

viem za ma moc nemusis (si asi jeden z mala tu), proste som ti povahovo nesadol, ak je tu ta moznost kludne si ma pridaj ako "nepriatela" ak je tu taka funkcia na fore, aby si nemusel citat mojej zvasty :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Delgar: ahoj, podla MFR date to vyzera na 0225, v horsom pripade 0500

- skontroluj si zarez na otvorenej mechanike podla tohto obrazku http://img256.imageshack.us/img256/6753/065db.jpg

- ak je rovnaky, mas 0500, ak nieje 0225

- ani jedna z mechanik momentalne nejde flashnut (ani s vymenou kluca) no v blizkej dobe (1-2 mesiace) vyjde flash na 9405 a 0225

- zatial je pre 0225 potvrdene vycitanie kluca (ale nie jeho zapisanie, no vraj to nebude problem)

- pri 0500, nieje potvrdene vobec nic, akorat sa hovori ze pri tejto mechanike bude nejaka online kontrola z xbox live, blizsie ti mozno povie Sleepy (ohladne tej kontroly ma v tom viac jasno)

co jedna tvojej druhej otazky, mne to nieje sympaticke a je to vcelku spinave riesenie (iba pre offline hranie), ak sa da, ries to flashnutym vlastnej mechaniky (co znamena pockat kym to bude dostupne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj , moje MFR date je 2010 -10 - 15 , pochopil jsem tedy spravne ze muj xbox pujde flashnout pouze vymenou z ajinou mechaniku ? Co si o teto vymene myslite ma cenu j iprovadet ?

Zatím nejde flashnout . Musíš doufat že to půjde , jen to bude trvat déle . Dříve půjdou předchozí typy na kterých se už pracuje a testují to . Ptáš se na názor jestli by měla význam výměna mechaniky ? Každopádně když nechceš kupovat originálky , tak flashem ušetříš tolik peněz , že se to vyplatí . Ovšem s vědomím , že nebudeš chtít hrát na live .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj jsem uplně nový. A procetl jsem si toho tady na foru spoustu :) vím že na flash se čeká... Ale zarazila mě tvá poslední reakce že nebudeš moc hrat na live...

Myslel jsem si ze pokud budes mit flash a radne projizdet hry pres abcx a budes mit to lt tak je samozrejme urcite riziko banu je ale lidi tady s tim na live hraji a nic se jim nestalo ? dekuji za odpoved :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

viki.dj: flash LT+ je momentalne bezpecny, ale neodporuca sa vymienat mechanika (v S-ku) a ist s tak upravenou konzolou na Live .. ak mas flash v mechanike, ktora je povodna, problem by nastat nemal ... s tou vymenou to bolo riesenie pre nedockavcov, co chceli hrat palenky na S-ku (aka Slim) ... preto odporucam pockat, vymena mechaniky je vcelku draha zalezitost a podla mojho nazoru to za to nestoji, ked do 2 mesiacov by mal byt flash pre 9504 a 0225

to samozrejme neplati pre starsie verzie konzol, ktore maju vsetky dostupny novy firmver a daju sa naplno flashnut bez hrubsich zasahov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

http://pictures.xbox-scene.com/xbox360/dvdtest/samsung-hitachi-benq-liteon-v4-s1680.jpg

Tím výřezem se rozumí ten vnitřní ovál DVD "držáku" - budˇvypadá souvisle jako na obrázku 3 nebo má zářez jako

na obrázku 4. Podle toho co píšeš máš DG-16D4S (obr 3) což je první verze slim mechanik (0225) pro kterou flash

bude brzo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
http://pictures.xbox-scene.com/xbox360/dvdtest/samsung-hitachi-benq-liteon-v4-s1680.jpg

Tím výřezem se rozumí ten vnitřní ovál DVD "držáku" - budˇvypadá souvisle jako na obrázku 3 nebo má zářez jako

na obrázku 4. Podle toho co píšeš máš DG-16D4S (obr 3) což je první verze slim mechanik (0225) pro kterou flash

bude brzo.

Kámo v mém slimku mám tu mechaniku na obrázku 3... teda alespoŇ podle obrázku.. ale na Xboxu ze zadu se píše MFR date že mám 2010-10-22.... dělá se na tomto flashi ?.. Právě podle toho MFR date jsem se koukal a měla by to bejt Hitachi mechanika..jenže podle toho obrázku by to měla být ta Lite-on..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kámo v mém slimku mám tu mechaniku na obrázku 3... teda alespoŇ podle obrázku.. ale na Xboxu ze zadu se píše MFR date že mám 2010-10-22.... dělá se na tomto flashi ?.. Právě podle toho MFR date jsem se koukal a měla by to bejt Hitachi mechanika..jenže podle toho obrázku by to měla být ta Lite-on..

Podle data výroby to není s určitostí . Skutečnost je taková jakou máš k porovnání s obrázkem .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

K navodu som doplnil TRAY S-kovych mechanik. Hitachi vs Lite-On . Takze na zaklade otvorenej mechaniky si mozete urcit Vasu mechaniku.

Edit 19.01.2011 9:21:

Sterner Regnix:

Dakujem za link.

Taktiez som tam pridal rozmedzie MFR-DATE 2009-08-XY az 2009-09-XY, kde vieme, ze je prelom medzi SW a HW metodou flashu.

Tieto poznatky mam z vlastnej skusenosti + z databaz viacerych "flasherov".

Ak su tu ludia, ktori maju ine skusenosti a pri nasledujucich datumoch mali dnu ine mechaniky nech mi napisu SS.

Dakujem.

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu