Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Chystaná čeština pro South Park: The Fractured But Whole


martanius

Recommended Posts

Teprve nedávno jsem se dostal k této hře a opravdu mě chytla a baví mě. Párkrát jsem jí dohrál a divil se, že na ní nikdo nevytvořil češtinu.

Rozhodl jsem se zapátrat a podařilo se mi z různých fór sehnat potřebný soft k exportu a importu textu/fontů.
Nyní zbývá jen překlad.

Nechci nic slibovat, textu je hodně (cca 1800 normostran), ale budu se snažit překlad dokončit.

Postup:

2 078 / 47 373 řádků (4,39%)

  • Probíhá překlad cutscén (58,02%)

Časem se pokusím také vytáhnout ze hry textové textury (např. texty pod číselníkem ke dveřím do základy Coon and Friends atd....) a pokud se zadaří, budu potřebovat jedině nějakého schopného grafika, který textury počeští.

 

SouthPark_TFBW 2021-03-01 09-39-02-36.png

SouthPark_TFBW 2021-03-01 09-39-14-22.png

SouthPark_TFBW 2021-03-01 09-39-22-17.png

SouthPark_TFBW 2021-03-01 09-39-37-34.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Na češtině se stále dělá, i když to jde pomalu. Nicméně je přeloženo asi 3/4 titulek ve hře a polovina z menu. Textury byly již předělány a i když dostat je do hry byla celkem výzva, nakonec se mi podařilo najít jeden způsob.

Pomoc se již také našla a zatím další nepotřebuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu