Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

aktualizace firmware ovladače XBOX One X (S)


ggwp

Recommended Posts

zakoupil jsem nový ovladač xbox One X (S) a používám ho na PC s Win10. Nedaří se mi ale aktualizovat firmware tohoto ovladače ve Win10. Nelze se tak dostat do nastavení aplikace "příslušenství pro Xbox"

Nevíte někdo kde by mohl být problém? Zkoušel jsem aktualizovat Win ale nepomáhá. Aplikace informuje že je nutná aktualizace ovladače. To odsouhlasím a potvrdím že chci aktualizovat firmware. Objeví se progressbar ale ten skončí na 0% a nic se evidentně neděje. Nechám to třeba půl hodiny a pořád 0%. 

Ještě mě napadlo zkusit aktualizovat přes XboxOne nebo X ale ten nemám ani nikdo v okolí. 

díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě ve Win10 mi ovladač nejde aktualizovat. Postupuju přesně podle toho návodu přes aplikaci "příslušenství pro Xbox". Ta hlásí že je nutná aktualizace, ale progres se zastaví na 0% a aktualizace neproběhne. Nedělá to vůbec nic. Zkoušel jsem bezdrátově a přes USB. Napadlo mě to aktualizovat na nějakém Xboxu ale nikdo z okolí ho nemá... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu