Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prosím o radu


Recommended Posts

Ahoj, doufám že mě tady nikdo neukamenuje, že je zde takových otázek hodně atd.. Já opravdu hledala, celý den. Zkoukla jsem i ty tutoriály. Prostě jsem vyhrabala z půdy starý xbox, na který jsem asi před čtyřmi lety dávala hry, mám jich tam 30, fakt jsem jako jela pecky, no bohužel jsem to zapomněla. Tak nějak jsem doufala, že mi ty vaše návody pomůžou ale koukám na to jak blázen. Tak za prvé, dřív jsem stahovala z torrentu hry, a teď když nějakou chci normálně z netu, nevím jestli to ISO nebo toten JTAG. Za druhé, jsem používala asi 3 programy, nebo možná 2, teď přesně nevím, abych to udělala, no tady na tom tutorialu používáte jeden? Rozhodně jsem používala Horizon, o kterém se tady vůbec nepíše. Vím, že jsem hru musela převést, zmenšit, a pak přetáhnout na disk nějakým programem. Jenže ten můj postup tady nikde není? Omlouvám se za hrozně ♥♥♥ dotaz, ale fakt v tom nějak plavu. Mohl by mi tady někdo prosím slušně odpovědět? Poradit, jestli mi to tedy tady půjde podle toho tutorialu, a nebo jestli to mám třeba jinak nastavené.. Děkuju. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Jestli byl Xbox 4 roky ve skříni, bude třeba možná jej aktualizovat, návod níže

CO se týče programů, máš zřejmě na mysli Iso2God, Xbox Image Browser atd

Netuším zde tyto programy ještě fungují a jsou někde na stažení nebo zda nejsou novější.

Hry se stahovaly či převáděli v ISO nebo GOD formátu, pokud se dobře pamatuji, jelikož už X360 nemám 3 roky.

Jinak si zkus přečíst témata v Jtag/Rgh sekci i když jsou staré několik let, myslím že jsou stale aktuální a funkční.

Edit: co si pamatuju tak já ksem hry kopiroval na flashku a z té to kopiroval do Xboxu, ale vím že byl nějaký program co přenášel soubory přes wifi z PC do Xboxu, ale jaký netuším 😉

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu