Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hraní ve dvou lidech on-line na jednom PS4 s jedním PS+ současně


Sacraficer

Otázka

Ahojte, omlouvám se, pokud to tady někde už je napsané, prošel jsem fórum dva roky zpět a nic nenašel.

S kamarádem si chceme zahrát ve 4 lidech DIABLO 3. Dva jsme na jednom PS4, kde mám zaplacené PS+ a druhého mám jako člena rodiny. Můj účet je primární. Bohužel se připojíme online jen já a kamarád na druhém PS4 s předplaceným PS+, ale ti dva, co jsou členy rodiny se nepřipojí, i když je vidíme online. Píše to, že nejsou připojeni v PS network. Připojení ale jsou. 

Poradíte mi prosím jak to rozchodit? Zkoušeli jste někdo takto hrát?

 

Děkuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Chyba bude spis v typu uctu clen rodiny. nejsou mladsi 16ti let v tom uctu? Pripojeni local coop delate dobre? zalozis hru, zapnes druhy ovladac a ten pridelis druhemu uctu? Pripadne zkus zkusebne vytvorit novy ucet bez restrikci a testnout znova. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Věk už jsme vyřešili. Vůbec nechápu, proč s primárním rodičovským účtem nemám právo upravit věk nebo povolit on-line hraní. To Sony nevychytalo. Udělali jsme nový účet, nastavili jako dospělý bez omezení. Ve hře se vidíme, ale jak chceme hrát on-line, tak vidím jen ty co mají PS+. Přitom mám syna v rodinně, bez omezení a můj účet je primární.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu