Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Game pass za dobrou cenu


Maxdead

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Pokud jsi nikdy neměl Gamepass Ultimate tak ti ho určitě MS nabízí minimálně na měsíc až 3 měsíce za 26Kč, takže doporučuji koupit max na 3 roky Gold za levno, a poté koupít Gamepass Ultimate na ten mesic ua 26Kc a tim se ti povýší a změní Gold na Gamepass Ultimate na celou dobu co máš aktivní Gold. 😉

Tím pádem té vyjde Gamepass Ultimate na +- 2500Kč na 3 roky, záleží za kolik koupíš roční Goldy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže...jestli jsem to pochopil správně. Pokud teď mám v akci ultimate za 25 Kč, tak bych ho měl nechat na stávajícím účtu doběhnout. Případně udělat jiný účet a tam koupit třeba roční gold a ten překonvertovat na ultimate. A tím se to teda vztahuje i na původní účet s rozehranými hrami, uloženými pozicemi apod? Já měl vždycky playstation, teď mě zlákal xbox právě tímhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jak pises. Bud dobehnout stavajici clenstvi nebo zlozit novy ucet. Ale uz bez rovnou do toho, ze koupis 3 roky Goldu a apk budes mit za to 3roky Ultimate. Kdybys chtel, mam na prodej Goldy.

Jen teda ulozene pozice jsou svazane s uctem a nelze je mezi ucty presunovat, ale ztak je to i na Playstationu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...

Ahoj, nevím, jestli mě ještě někdo odpoví, ale zkusím to. Úplně nechápu, jak to myslíte s "Goldy". Jediné co je Gold je Xbox live Gold a to není Game pass. Nebo jde koupit právě ten Xbox live Gold a na to pak napasovat ten Game pass Ultimate za těch pár korun za jeden měsíc. A mít ho pak díky tomu na x měsíců nebo let. Jsem úplně nepolíbený touto problematikou, tak se omlouvám, jestli je to pro vás stupidní dotaz, ale snad někdo odpoví a budu mít jasno. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ler0

Přečti si příspěvek Petra Zlámala: "Teď jsem to dělal na 3 roky a vyšlo mě to na cca. 3500 korun. Koupit 3x roční gold (třeba na instant gaming cca. 1100 Kč), zaktivovat a potom koupit jeden měsíč GP Ultimate a je to vyřešeno."

 

Pokud nevíš co je Gold, tak zkus gůgl: https://letmegooglethat.com/?q=Co+je+to+xbox+live+gold+

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 12. 2022 at 14:10, jirik napsal:

 

Ler0: kup 3 roční Goldy, aktivuj je a pak kup mesíční Ultaimate Game pass za 26Kč a ten také aktivuj. Pak budes mit 3 roky Ultimate Game Passu.

Mimochodem kdybys potreboval Gold, tak jsme k službám. Ted roční za 885Kč

Ahoj, měl bych zájem. Můžeme se domluvit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu