Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomoc s flash mechaniky Hitachi na Lt+ 1.1


Guty

Otázka

caute lidi potreboval bych poradit co delam spatne mechaniku uz jsem flashoval ale benq takze tam je jiny postup . Nevim si stim rady kutim to cely den :( takze mechaniku zapojim do xka pres sata kabel napojim na pc na zakladku spustim jungle flasher najdu mechaniku dam mode B v pravo nahore se mi zobrazi mechanika F:blablabla :) pak zmenim revizi z 78/79 na 58/59 myslim Dam MODE SELECT DUMP DRIVE a pak zmacku read to source chvili bezi napise unlock a pak se sekne a napise po chvilce upload buffer failed nebo neco takeho pokracuju dal v navode ale kdyz dam flash iextreme neobjevi se ty sektory :( tak zkusim stesti a nejde mi to :( zkousel jsem to nekolikrat ale porad marne a ted uz mi to nejde vubec pokazde se mi sekne cele okno nebo cely pocitac strasne dlouho to najizdy lidi prosim o pomoc moc dobre anglicky neumim ale neco jsem se dozvedel ze musim udelat jeste neco z otevrenim pak vypojenim mechaniky zapojenim dekuji za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu