Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s psn


Franta

Otázka

Dobrý den mám takový problém s PSN účtem. Můj účet byl zakládán pár let dozadu a proto si nepamatuji heslo ale když chci poslat obnovu hesla pošle mi to na starý email který již neexistuje a když píšu na podporu tak mi to napíše že online agenti nejsou k dispozici a to i když tam píšu ve správný čas. Pokud by mi někdo mohl pomoci byl bych moc rád 

před 2 minutami, Franta napsal:

Dobrý den mám takový problém s PSN účtem. Můj účet byl zakládán pár let dozadu a proto si nepamatuji heslo ale když chci poslat obnovu hesla pošle mi to na starý email který již neexistuje a když píšu na podporu tak mi to napíše že online agenti nejsou k dispozici a to i když tam píšu ve správný čas. Pokud by mi někdo mohl pomoci byl bych moc rád 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Zkus tam zavolat. Budou chtít datum narození co jsi zadal při zalozeni uctu, pripadne jine overeni jeste.

kontakt:

Info linka servis, oprava Sony Playstation 3, Playstation 4 , PS Vita a další Sony produkty?
 Infolinka pro podporu Sony PlayStation produktů je pro Českou republiku dostupná na pražském telefonním čísle +420 538890078 a emailové adrese podpora@cz.playstation.com každý den v  době od 11:00 do 20:00.

Infolinka slouží nejen na technickou podporu všech PlayStation produktů, /PS2, PSP, PS Vita PS3, PS4 PSN/, ale zároveň pro informace ohledně nových produktů, datum uvedení her, servisní podporu a další otázky ohledně PlayStation.

„Majitelé konzolí PlayStation, kteří upřednostňují telefonický kontakt před emailem, jsou cílovou skupinou, pro kterou jsme tuto infolinku zřídili. Sloužit bude však i novým nebo potenciálním zákazníkům, kteří se o PlayStation zajímají, a mají otázky související s produkty PlayStation. Provozní dobu jsme přizpůsobili záměrně tomu, aby jsme vyšli vstříc lidem, kteří si hrají po práci, během víkendů a státních svátků," řekl Andrej Dula, PR & Marketing manažer PlayStation pro Českou republiku a Slovensko.                      zdroj. http://cz.playstation.com/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu