Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandora's Battery (univerzální unbricker&flasher) => ověřeno!!!new DCv8


tekken90

Recommended Posts

Guest 123qay456wsx789edc
kdyz si sezenes pandoras baterku a magic MS tak nepotrebujes dve PSP jen jedno ktery vudes downgradeovat..snad ti trochu mysli ne.? :roll: to sou otazky..

jj tak dik:cheesygrin: a nevis kde sehnat magic Ms?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

a na to nepotrebuju 2 psp?2 psp jen teda na pandoru a ne kartu ne??

proste potrbujes PSP ktere chces unbricknout

to je 1. PSP

a pak potrebujes PSP na kterem vytvoris pandoru a magic memorystick, toto PSP musi uz mit CFW, musi tedy uz byt 1x DOWNle, musi bezet pod custom firmwarem.. (toto PSP nemusi byt tvoje, staci kdyz na nem jen vytvoris pandoru a magic MS a pokud pandoru a magic MS uz mas vytvorene - treba ti to nekdo posle postou uz hotove, tak ani druhe psp samozrejme nepotrebujes, protoze uz tohle vytvaret nemusis ze..)

To je teda 2. PSP

jasne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrdavim panove tak mam tu zase ten sami problem co minule delam downgread na dalsim psp pomoci pandory a zase vse probehne ok ale kdyz dam pandorinu baterku do psp ktere chci hodit na 1.50 , hned pri vlozeni baterky se rozsviti zelena kontrolka aniz bych neco udelal a nic se nedeje

samozrejme sem prvni do psp vlozil magic memory stick a potom pandoru

prosim pomoste

diky vsem

klidne venuju vsechny sve body tomu ktery tento problem rozlusti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZKUSEL SEM to i po druhe a porad nic

prosim nechcete mi stim nekdo pomoct

please help me

mno a jak je to stim 8 bodem?

8 ) Na kartu nakopírujte obsah adresáře Memory Stick

nema se treba z tomo magickeho souboru ten soubor update nakopirovat ne primo na kartu ale treba do psp/game/update ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno a jak je to stim 8 bodem?

8 ) Na kartu nakopírujte obsah adresáře Memory Stick

nema se treba z tomo magickeho souboru ten soubor update nakopirovat ne primo na kartu ale treba do psp/game/update ??

ne, ma se nakopirovat primo na kartu.. kdyby to bylo do psp/game/update, tak by to tam snad bylo ne? :) tak to neres.. proste nakopirovat tak jak to tam je.. Ten update neni pro XMB, ale pro firm. installer.. a ten si to bere z rootu.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uspesne jsem dokoncil Unbrick slima s 4GB Sandisc....pomoci despertar_cementerio (v3)

ale jenom jste rikali ze to s 4GB nejde...:dozey:

a pouzil jsi tento archiv co je zde na foru? (ten eutoextrahovaci RAR?) Ten co je zde na edisku? A musel jsi formatovat flash1 ? Diky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a pouzil jsi tento archiv co je zde na foru? (ten eutoextrahovaci RAR?) Ten co je zde na edisku? A musel jsi formatovat flash1 ? Diky..

pouzil jsem ten co je na 1. strance, ten autoextrahovaci.

flash 1 sem neformatoval, jen jsem vyzkousel vymazat vsechno z flash1 jeste jeden den pred unbrickem(chtel jsem vedet co to udela:D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidicky Help me!

Chtěl sem kamosovi s pomoci pandory prehrat firmware. ma 3,50.Mam 3,71 m33-2 PSP FAT. Tak jsem chtel pouzit pandoru.. zkousely sme vsechny tady uvedeny navody, ani jeden se nam nepodarilo rozchodit,pac pri spusteni programu s jakymkoliv kernelem na mojim psp to napise error game not coul be started..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidicky Help me!

Chtěl sem kamosovi s pomoci pandory prehrat firmware. ma 3,50.Mam 3,71 m33-2 PSP FAT. Tak jsem chtel pouzit pandoru.. zkousely sme vsechny tady uvedeny navody, ani jeden se nam nepodarilo rozchodit,pac pri spusteni programu s jakymkoliv kernelem na mojim psp to napise error game not coul be started..

ted se mi vratilo psp z reklamacky tak to chci taky dat na cf a pise mi to uplne to samy.tak nekdo pls poradte..diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu