Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandora's Battery (univerzální unbricker&flasher) => ověřeno!!!new DCv8


tekken90

Recommended Posts

sry ze sem to napsal tak nesrozumitelne , ale je z pandoras batterky udelat zas normal

aha :) vidis, jak to lze jednoduse :D

.. takze a ted k veci: vyndej z PSP baterii a pripoj ho na adapter, spust ho (bez baterie, ale na adapteru), az ti nabehne do menu - XMB - vloz baterii a odpoj z adapteru, najed na kartu a spust tu aplikaci, ze ktere jsi predtim delal pandoru, predtim jsi v te app stiskl X, ted stiskni [] ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

aha :) vidis, jak to lze jednoduse :D

.. takze a ted k veci: vyndej z PSP baterii a pripoj ho na adapter, spust ho (bez baterie, ale na adapteru), az ti nabehne do menu - XMB - vloz baterii a odpoj z adapteru, najed na kartu a spust tu aplikaci, ze ktere jsi predtim delal pandoru, predtim jsi v te app stiskl X, ted stiskni [] ;)

no to bych mel a dal sem formatovatovat memory stick

neudelal sem snad neco spatne ?

asi jo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to bych mel a dal sem formatovatovat memory stick

neudelal sem snad neco spatne ?

asi jo :D

neudelal :) to je vse, po formatu mas memorystick zpet na normalni - naformatuj ho i v psp hlavne

a pokud jsi tu baterku vratil tak jak jsem psal, pak je vse ok ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neudelal :) to je vse, po formatu mas memorystick zpet na normalni - naformatuj ho i v psp hlavne

a pokud jsi tu baterku vratil tak jak jsem psal, pak je vse ok ;)

no nemam kdyz ho zapnu nic to nedela a kdyz pripojim usb mam tam 0flash asi proste me to nehodi ten normal root nebo jak bych to rek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdrawim..mam velky problem.Mam tu PSP (FAT) fw 3.71 M33-3 a PSP (Slim) fw 3.71 , ktery sem chtel flashnout.Delal sem to podle navodu od tekkena,ktery je hned na zacatku tohoto topicu.Udelal sem bod 1/C,2/B a tam sem se nejak zasekl.Po stisknuti O to napsalo jako ze je baterie premenena v servisni,a pak nic.Tak sem zmacknul /\ jako exit.PSP sem vypnul a dal baterii a kartu do Slimaka ale ten se ani nepusti,jen sviti kontrolka power,kdyz vlozim zpet do FAT tak to sami..PLS HELP !!!

EDIT: tak uz mi to chodi to FAT..ale muzete mi nekdo poradit s prehranim fw na Slimku ?? diky fakt newim co s tim kdyz sem se ted zasekl

..tak uz to chodi vsechno..paraada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu: Jelikož mám doma flashnutý PSP a jedno s ofiko firm. tak jsem si chtěl podle návodu vytvořit pandoru a ten ofiko flashnout. Bohužel jsem se dostal pouze k bodu číslo 5. Pod ním je (na obrázku označeno červeně co budete psát ) a v tom bude asi zakopanej pes jelikož se mi tam žádnej obrázek s červeným textem nezobrazil. Když jsem šel totiž dál podle návodu, tak při bodě 8 se mě ta aplikace nespustila a PSP mě napsalo THE GAME COULD NOT BE STARTED (80020148)!!! Může mi někdo helpnout třeba přes ICQ 344810268, nebo mě napsat na hawax@seznam.cz co s tim? Byl bych vám moc vděčen!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu