Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandora's Battery (univerzální unbricker&flasher) => ověřeno!!!new DCv8


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nevim jakej obrazek u bodu 5 myslis...

...GAME COULD... mas nastaven 1.50 kernel ? nebo mas to v GAME150? Na jakem PSP to delas? Fat/Slim? CFW?

Mám FAT3,71 M33. Kernel jsem nastavil na 1,50, GAME150 nevim co je?:? A ten ofiko mám FAT 3,72

Jo a to já taky nevím jakej obrázek....je tam ale v závorce že máme psát to co je na obrázku červeně napsané....ale mě to explorer nechce ukázat. Mám tam malou ikonku s červeným X místo toho obrázku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze GAME150 je slozka na karte/PSP pokud mas hru tam tak ji dej na kartu/ISO

a ten obrazek co se neukazuje mas napsad C:\mspformat X (X je jednotka PSP v mojem pripade G v tvojim nvm )

hele pokud potrebujes help napis PM s tvim ICQ a ja ti napisu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls ja si chci vitvoriť tu kartu ked chcem vitvoriť složky(KD,registry,msipl.bin) pomocou Despertar del Cementerio ale zapnem totak napíše vzdi "This program requires 2.71 or higher" co mám robytť ???? a mam CF 3.71 m33

najed do recovery a nastav kernel na 3.xx ... v tvojem případě na 3.71

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel by fungovat na vsechny tekken to skousel (myslim) a DG udelal v pohode ;)

ne, mel by :) ale funguje :D

.. pokud fce ktera cte serial z baterie a dle toho bootuje neni v EEPROMce ale v ROMce a pokud SONY nevi jak do toho zapisovat/nebo je to ROMka (do ktere samo nejde zapisovat), tak to pujde i na vsech budoucich kernelech..

funkce pandory nezalezi na NANDu, v NANDu muze byt cokoliv a stale to pujde.. tudiz pokud FW UPDATE bude vzdy "pouze" menit data v nandu (flash0), tak neni moznost aby na nynejsich PSP Fat/Slim najednou pandora prestala fungovat.. pokud ovsem existuje moznost jak zapisovat do druheho cipu ktery je oddelen od NANDu a zpusobuje boot, tak je to do budoucna mozne, ze to nemusi jit..

ALE ZATIM TO LZE NA VSECH :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, mel by :) ale funguje :D

.. pokud fce ktera cte serial z baterie a dle toho bootuje neni v EEPROMce ale v ROMce a pokud SONY nevi jak do toho zapisovat/nebo je to ROMka (do ktere samo nejde zapisovat), tak to pujde i na vsech budoucich kernelech..

funkce pandory nezalezi na NANDu, v NANDu muze byt cokoliv a stale to pujde.. tudiz pokud FW UPDATE bude vzdy "pouze" menit data v nandu (flash0), tak neni moznost aby na nynejsich PSP Fat/Slim najednou pandora prestala fungovat.. pokud ovsem existuje moznost jak zapisovat do druheho cipu ktery je oddelen od NANDu a zpusobuje boot, tak je to do budoucna mozne, ze to nemusi jit..

ALE ZATIM TO LZE NA VSECH :)

Tak sem to dneska zkusil a ono to funguje... :) Dík moc za tenhle super návod!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1)díky za pochvalu ;)

2)neboj kartě se nic nestalo normálně funguje takže klidně použij 4GB :D..já sem to dělal s 2gb kartou ;)....

3)s tou zálohou nevim...asi záleží na typu baterie...ale tak upnout ji můžu když má 1kb :D

Dik za doporučení podle postupu mi to znicilo 4GB kartu. Už na ní nelze kopírovat. Já doporučuji NEPOUŽÍVAT NA TO 4GB KARTY, asi to pro ne nema podporu nebo co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může se stát, že po flashy nepůjde PSP zapnout (zatuhne při načítání XMb). Zapněte Recovery Menu (Vypněte PSP a přii zapínání držte R) najeďte do Advanced a dejte format flash. Nebojte nic se nestane a PSP vam poběží jak má

asi si moc pozorně návod nečet :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu