Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandora's Battery (univerzální unbricker&flasher) => ověřeno!!!new DCv8


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravim,

Procetl sem si velkou cast tohoto topicu a rozhodl sem se podle nej flashnout psp.

PSP kterym vytvarim pandoru je PSP slim s CFW 4.01 M33,postupuji presne podle navodu ale program Hellcat Creator(Pandora instaler) mi zahlasi,ze PSP ktere pouzivam obsahuje desku TA-085-v2 nebo novejsi.Co to znamena?PSP se kterym to delam je na 100% flashnute,funguje v nem recovery,hry apod.

Muze existovat flashnute PSP s takovou deskou nebo je chyba pri vytvareni MMS karty?Nebo v necem uplne jinem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

Procetl sem si velkou cast tohoto topicu a rozhodl sem se podle nej flashnout psp.

PSP kterym vytvarim pandoru je PSP slim s CFW 4.01 M33,postupuji presne podle navodu ale program Hellcat Creator(Pandora instaler) mi zahlasi,ze PSP ktere pouzivam obsahuje desku TA-085-v2 nebo novejsi.Co to znamena?PSP se kterym to delam je na 100% flashnute,funguje v nem recovery,hry apod.

Muze existovat flashnute PSP s takovou deskou nebo je chyba pri vytvareni MMS karty?Nebo v necem uplne jinem?

hned začátek návodu....

Update: Na deskách TA-085v2+ nejde vytvořit PB. Vaši desku poznáte použitím Hellcat Pandora Instaleru v4 (v návodu)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Tak jsem se pokusil un-bricknout jedno Fat PSP. Zda se, ze se vse podarilo podle Tekkenova navodu hned na zacatku, ale mam jeden zasadni problem a to , ze PSP nenabehne bez vlozene MMC karty. Pokud je karta v PSP vsechno funguje zda se dobre, ale pokud ji vyndam, tak vubec nenabehne. Sviti zelena dioda Power a blika dioda pro signalizaci cteni z karty. Zkoušel jsem už dvakrat znovu flashovat. Dokonce jsem zkousel vygenerovat i nove idStorage. Nevite nekdo jak dal? Co zkusit znovu? PSP zivotne zavisle na MMC karte neni idealni reseni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle bohuzel nefunguje. Mam jeste druhe PSP a druhou "normalni" baterii. Kdyz spustim PSP s kartou a touto baterkou tak vsechno chodi taky. Na baterce to nezavisi. PSP se dokonce nechce ani probouzet ze spanku. Potrebuje si alespon "sahnout" na kartu => staci ji zastrcit na zlomek vteriny a nabehne. Pokud to neudelam porad jen blika ta oranzova dioda. Toto plati i pri uplnem spusteni. Opravdu nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hochu mluvis o hodne psp ale ne o tom co ke kteremu patri za problem. Tento navod funguje, ale jen pro psp, ktere maji desku, ktera jeste jde flashnout (musi byt proste dostatecne stara zakladovak v psp, a ne nova, ktera ma zatim neprolomenou ochranu proti flashnuti)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze se to pokusim vysvetlit a demonstrovat trochu srozumitelneji.

Mam dve PSP. První- budeme mu rikat Funkční a druhe - budu mu rikat Brickle.

Podle navodu v prvnim prispevku jsem ve Funkcnim PSP vytvoril Pandora battery a MMS. Vse probehlo korektne a nenastala jedina chyba. Vlozil jsem tedy prvne MMS do Brickleho PSP a pak Pandoru. Drzel leve tlacitko a naskocilo menu, ve kterem jsem vybral instalaci CWF. Ta dobehla take v poradku. Podle instrukci jsem rebootoval Brickle PSP a tady zacina moje odchylka od normalniho postupu.

Pri zapnuti Brickleho PSP se hned nespusti. Blika dioda signalizace cteni z MS a nic se nedeje.

Jen poznamka: toto se projevuje nazavisle na tom jestli je v Bricklem PSP Pandora nebo normalni baterie.

Toto ma jedine reseni a to, ze na kratkou dobu vyndam a znovu vlozim MMS. Pak se Brickle PSP normalne zapne. Bohuzel funkcnosti je na tom dost spatne. Jdou spustit hry, ale pouze z UMD. Cokoliv co je na karte Brickle PSP nevidi a pise, ze na karte neni zadne volne misto, i kdyz je naformatovana a jsou na ni pouze programy a soubory urcene k tomuto postupu. Pokud se karta za chodu vynda, tak PSP funguje dal, ale nesmi se uspat nebo vypnout. Pak ji potrebuje znovu vlozenou, jinak to vypada stale stejne.

Tak tedy nejaky zaver: Mam podle vseho uspesne flashnute PSP, ale ma jisty problem s pristupem ke karte. Vyzaduje ji pri spusteni a probuzeni z rezimu spanku. Data na karte nevidi. Jinak je na nem vse funkcni ( UMD, Wi-FI,...)

Ma otazka zni: Setkal se s tim uz nekdo z vas? Nevite co udelat? Jaky je vas nazor?

DEKUJI VAM

Poznamky: Predpokladam, ze v PSP je spravna deska, protoze flash korektne dobehl do konce. Cely postup jsem opakoval trikrat. Vzdy se stejnym prubehem i vysledkem. Predelaval jsem pokazde i Pandoru.

Pro lepsi pochopeni toho jak muj problem vypada jsem narychlo natocil mobilem video. Omluvte kvalitu, ale ilustracni ucel to doufam plni. Vsimnete si, ze je v PSP vlozena normalni baterie (je vybita).

http://www.edisk.cz/stahni/50858/PSP.rar_7.41MB.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze vse provedeno a otestovano. Problem trva stale. Jedine co se zmenilo je to, ze u karty se uz zobrazuje spravne hodnota volneho mista. Bohuzel PSP se bez ni stale nedari spustit (je to asi zavislak :D ) . Po formatovani flash1 se ma PSP restartovat. Tam se mi stalo ze se ve fazi kdy zmizelo menu se PSP zaseklo. Tak jsem celou operaci zopakoval a napodruhe se zda podarilo, ale vysledek je porad stejny. Pametova karta je klasicky SanDisk 2GB. V informacich o MagicGate pise ze je Supported ( zjistovano na tom puvodene bricklem PSP. Zacinam se bat ze potiz je v nekde v hardwaru. Opravdu nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem ma vice veci

1) dax netusi co s tim

2) ti co z pspgenu vedeli co s tim, pouzili daxuv kod aniz by se zeptali, takze to v ramci slusnosti aspon neuvolni pro verejnost

3) zatim, ve zpoustecim kodu procesoru nebyla nalezena chyba, ktera by umoznila instalaci CFW

-> taky si myslim ze uz s tim nic neudelaji. ale toto resit nebudem. Budu to brat jako spam a rozdavat karty. takze cekejte. stejne kdyz budete diskutovat, nic nevyresite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na netu jsem našel tento obrázek->http://img234.echo.cx/img234/576/image2403ae.jpg Tak jsem tak přemýšlel, jestli by nešlo koupit ty mini CD jak jsou do komplu a vypálovat na to hry... a vložit je nějak do toho ochranného obalu... Myslíte, že by to šlo a jestli by to jelo???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na netu jsem našel tento obrázek->http://img234.echo.cx/img234/576/image2403ae.jpg Tak jsem tak přemýšlel, jestli by nešlo koupit ty mini CD jak jsou do komplu a vypálovat na to hry... a vložit je nějak do toho ochranného obalu... Myslíte, že by to šlo a jestli by to jelo???
a videl si jak vypadaj ty mini cd na pc a to cd jak je v umd??sou upe jinak velky tak nevim no:roll:

edit:nabic nevim proc to resit takhle slozite kdyz to muzes dat na kartu a je to,jako jasny treba nemas misto na MS a mas moznost tech mini cd atd. nebo proste jinej duvod,ale pro me si myslim zbytecny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a videl si jak vypadaj ty mini cd na pc a to cd jak je v umd??sou upe jinak velky tak nevim no:roll:

edit:nabic nevim proc to resit takhle slozite kdyz to muzes dat na kartu a je to,jako jasny treba nemas misto na MS a mas moznost tech mini cd atd. nebo proste jinej duvod,ale pro me si myslim zbytecny

¨

Já mám totiž asi desku, která nejde flashnout... :(( a nechcec se mně kupovat origošky... respektive nemám na to prachy:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

¨

Já mám totiž asi desku, která nejde flashnout... :(( a nechcec se mně kupovat origošky... respektive nemám na to prachy:cry:

jj jasny to chapu a hned dalsi vec i kdyby se ti to tam podarilo naky dat,tak nemas 100% jistotu ze to spustis,ale zase na druhou stranu, sony tam snad nema zadnou ochranu proti palenejm hram,to je asi zbytecny:wohow::wohow:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu