Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandora's Battery (univerzální unbricker&flasher) => ověřeno!!!new DCv8


tekken90

Recommended Posts

jj jasny to chapu a hned dalsi vec i kdyby se ti to tam podarilo naky dat,tak nemas 100% jistotu ze to spustis,ale zase na druhou stranu, sony tam snad nema zadnou ochranu proti palenejm hram,to je asi zbytecny:wohow::wohow:

A ty kupovaný mini CD jsou oproti těm umd menší jo?? já myslel že je to stejný akorát je to v ochranným obalu aby si lidi ty hry kupovali... :(( no holt si budu muset počkat až někdo prolomí ochranu na ten můj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj,

zítra si mám kupovat PSP, údajně úlně nové a nehrané, samozřejmě ho budu chtít flashnout a jelikož jsem to budé mé první PSP,tak bych se rád zaptal Vás zkušenějších uživatelů,zda to na této verzi půjde? Viz. obrázky.

Podle návodu v topicu by to mělo být oka,ale jen pro jistotu ;-)

Děkuji za případné odpovědi.

getAttachment?session=%11%C8%8D%D6%C2%EC%AF%8CI%FD%B8%00G%2C%11%3B%9A%E5J%FF%11%DBTg%AE%DCZ%09%10W%C6%80%FD%25%A4%29D%00Y%BC%F5%1C9%01%11%B5%B3%06%3E%F3%B3%84%99an_%C7%9A%D7%B7%7D%D4%16%B5D%05%DBhz%D43%03%11gt%89Ca%C6%F5%D4d%B3%26ZAr%04%06w%F6%B0%D5%05%E4%EC

getAttachment?session=%11%C8%8D%D6%C2%EC%AF%8CI%FD%B8%00G%2C%11%3B%9A%E5J%FF%11%DBTgM%EC%29%8E%E5%B7P%97%FD%25%A4%29D%00Y%BC%F5%1C9%01%11%B5%B3%06%3E%F3%B3%84%99an_%C7%9A%D7%B7%7D%D4%16%B5D%05%DBhz%D43%03%11gt%89Ca%C6%F5%D4d%B3%26ZAr%04%06w%F6%B0%D5%05%E4%EC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom flash player 6 a ten je ti nanic, protože prevážná většina stránek používá 10 (nebo už větší?) takže jediná možnost je stáhnout si program Ultimate PSP Tube

A jde to dát aji na psp které není flashnuté??? Jestli jo pošli mi prosím odkaz kde to stáhnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém. Mám flashlé PSP a chci flashnout bricklé PSP. Všechno sem udělal podle návodu a už sem se dostal i tam jak můžu instalovat CFW, ale pak sem si všim že se mám podívat na kartu jestli tam nemám jeden soubor. Tak jsem v tom menu dal shutdown a vše vypnul. Když sem to tam dal znova tak jenom chcilinku svíti zelená kontrolka a pak se PSP vypne. Nemůžu se tam dostat. Pls rychle poraďte co s tim

edit: Tak už jsem se tam dostal, udělal zálohu a dal sem instalovat tak snad už....

edit2: Flashnuto v pořádku. Mám radost, moje první flashnuté PSP. Moc díky za návod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na to mas tady ten navod. pokud to nepujde, tak mas v ruce psp ktere bud neumi vytvorit servisni baterku (tvoje ktere ma CFW) a nebo mas v ruce psp ktere nejde flashnout (zatim neprolomena ochrana od sony)

posledni moznost je ze to neumis

ja to umim ale jen se ptam kdyz mam PB z fatka jestli ji muzu dat do slimka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
ja to umim ale jen se ptam kdyz mam PB z fatka jestli ji muzu dat do slimka

Jasně, můžeš;) Jen se zeptej kámoše, jestli měl od základu FW 3.95 a míň...... Pokud měl 4.01 a víc, tak ti žádná PB nepude....

Myslím že ta baterka tam nebude přesně pasovat.....

Ano pude....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu