Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandora's Battery (univerzální unbricker&flasher) => ověřeno!!!new DCv8


tekken90

Recommended Posts

Postup na vytvoření MMS s Dcv + TM Multiboot:

1 ) Rozbalte archiv a nainstalujte program

2 ) Připojte PSP k PC přes USB a spusťte program, který vám automaticky naskenuje všechny vyměnitelné disky v PC. Zvolte vaše PSP.

3 ) Stáhněte si oficiální FW 4.01. V programu dejte Load 4.01 firmware a zaškrtněte Install

4 ) Překlikněte na záložku Installation Options a zaškrtněte možnost Despertar del Cementerio v7 a Timemachine v0.1

5 ) V dolní části zaškrtněte Format + Prepare MemoryStick a Inject IPL.

Pro zazálohování obsahu karty dejte Backup.

6 ) Přepněte na záložku Firmware + Pandora Options a nastavte Pandora Button Configuration / Despertar del Cementerio v7 (doporučuji L)

7 ) Teď už můžete dát start a počkat až se vám z karty vytvoří MMS. Zálohu karty pak obnovíte stisknutím tlačítka Restore

Prosím, jak dlouho bude trvat než se vytvoří ta MMS? Zrovna to provádím a mám pocit, že je to trochu dlouho... díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Zeptam se jde poznat zda moje baterie je Pandora nebo ne?

Ptam se jen ze zvedvosti,PSP jsem kupoval pre pul rokem z druhe ruky a je to PSP2004 FW 5.50 GEN-B MB TA-085 v2

Na stitku pod baterii je kod: 8A takze je to 85v2 z vyroby s FW ktery tam vyrobce daval 3.72 nebo 3.73,vic nevim krabici nemam.

Nedavno jsem si PSP umrtvil (experimentoval jsem s cestinou) ale diky tomuto skvelmu navodu od tekken90 http://console-forum.net/showthread.php?t=31542&highlight=tekken90 jsem ho dal zase do kupy.baterie neni rozebirana a netknuta takze bud je udelana nebo ten Recovery Flasher pandoru ani nepotrebuje.Popravde uz mam v tech verzich poradny hokej ale je dobre ale jsem rad ze jsem tenkrat koupil na inzerat zde z fora model ktery ma flash nahrany natvrdo a nemusim jen spoustet nestabilni ChickHEN:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu