Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandora's Battery (univerzální unbricker&flasher) => ověřeno!!!new DCv8


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

když si uděláš tu pandoru+MMS tak si tím flashneš PSPčko - předělá se ti FW na CFW, když už máš ten CFW tak si tam můžeš spouštět cokoliv ale ty máš oficiální FW takže na nějaké programy můžeš zapomenout

edit: Kenny byl rychlější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a hele tu čtečku karet musim mit ? :P

Pročti si ten návod, je to skvěle zpracovaný http://console-forum.net/showthread.php?t=53990, co na tom proboha nechápeš??? Moc o tom asi nevíš a jestli umíš číst tak je tam napsáno návod pro začátečníky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj. Mám menší problém- kartu si sformátujem v PC, potom v príkazovom riadku napíšem: C:\mspformat jednotka a potvrdím, ale vypíše mi to: Pseudo format is not necessary. Čo s tým? Robím to na XPčkách, tam to raz ide, raz nejde(momentálne už dlhšie nie) a na Vistách to nejde vôbec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahojte, psp neflashuji poprvé, ale dnes jsem narazil na problém, při flashovaní kamarádova psp podle zde uvedeného návodu. Jedná se o PSP 2000 s ofw 5.55. Podle návodu vše udělám bez problému, ale když dám MMS a PB do psp a zmáčknu nastavené tlačítko, nic se neděje a psp nestartuje, vůbec nevím, čím to je. Nějaká rada? Asi se mi nepodařilo vytvořit PB, zkoušel jsem mnoho způsobů, všude to psalo, že vše proběhlo ok, ale když to zkusím v recovery menu, tak mi to napíše failure, tak bych asi vyděl chybu v tom, přitom ale je baterie originální, s tou jsem před tím neměl problém. A máte někdo zkušenosti jestli jde vytvořit MMS z 2GB nebo 4GB Memory Stick Pro Duo karty od Sony?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Mám menší problém- kartu si sformátujem v PC, potom v príkazovom riadku napíšem: C:\mspformat jednotka a potvrdím, ale vypíše mi to: Pseudo format is not necessary. Čo s tým? Robím to na XPčkách, tam to raz ide, raz nejde(momentálne už dlhšie nie) a na Vistách to nejde vôbec...

Klidně tu hlášku ignoruj, "Pseudo format is not necessary" značí, že už je karta správně zformátovaná, aby se na ní dal vytvořit bootovací sektor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu