Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandora's Battery (univerzální unbricker&flasher) => ověřeno!!!new DCv8


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Lidi, zaseknu se u jednoho z prvnich kroku pri formatovani programem mspformat, pise mi to :

D:\_PSP\pandora\mspformat>mspformat.exe K
You are about to format the drive K.
All data will be lost. Do you want to continue? [Y]y

Pseudo format is not necessary.

co s tim ?

diky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi podařilo bricknout PSP. Oživoval jsem podle druhého postupu z první stránky, vše probíhá dobře až do místa kdy už oživuji. I tady je vše potvrzeno ok až do místa Coping Registry: cannot read system. dreg

Stačila by mi jen rada jak dal pokračovat. Moje ICQ číslo je 171398935

Moc díky za odpověď.

Edit: tak na paměťové kartě mám prázdnou složku Registry, hmm, to asi bude tím že to nemůže nic najít. Sakra.

Edit2: Tak díky tekkenovi90 sem vše rozjel a PSP opět žije. Díky moc za ty soubory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste dotaz na tento radek

>>> C:\msinst.exe X X:\msipl.bin

to druhe X je jmeno pametovky a to prvni ma byt stejne jako druhe nebo tam bude vzdycky X? (treba jestli X G nebo G G tam ma byt atd) dik

oboje X je jmeno pametovky.. tudiz misto X bude treba G, misto obou X bude G

(napr. msinst G G:\msipl.bin )

abych to vysvetlil, msinst je ten program, prvni G je pismeno jednotky kam chces zapsat boot sektor, druhe G:\msipl.bin je cesta k souboru msipl.bin, ktery samozrejme nemusi byt na karte, pokud chces boot sektor zapsat ze souboru co se nachazi nekde na tvem disku ;) proto tak zdlouhavy zapis .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim vas dělam kamošovy DW z oficialního FW 3.71...kartu už mam hotovou akor mi nejde udělat pandora....dělam to přes ten program Pandora Installer for 3.xx Kernels pač mam CF 3.71 M33-2 (ten jinej instalator na pandoru nešel spustit) a když v tomhle programu dam normalně vytvořit pandoru (kolečkem) tak mi to napíše Battery pandorized.... a dál se nic neděje....nevíte co stim? pls

edit: už to mam:-D v poho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu