Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandora's Battery (univerzální unbricker&flasher) => ověřeno!!!new DCv8


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

a flashnout fata tim programkem jde taky?:D
jo de...
Cau,mam dotaz-mam psp slim,fw.3.72 m33-chtel bych si vytvorit pandoru a MMS-mohl by mi nekdo napsat jakej navod mam pouzit??napr:1/-pandora a 4/-Mms - jenom takle....proste jaky cislo a co zn............sry,vubec se v tom nevyznam...:cry:dik
staci kdyz si udelas despertar cementario v3..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, už jste někdo zkoušel flash PSP Slim s FW 3.80 pomocí Despertar Cementerio? Je sice psáno, že do 3.80 to jde, ale zatím se tu o tom nikdo nezmiňoval. Tak bych rád věděl, jestli jde vše bez problémů a s chladnou hlavou se do bratrancovo PSP pustit. Jinak včera úspěšně proveden flash Slim 3.72!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když ted delam flash slima tak kdyz delam nand dupmpig tak mi to napis bad block at page ..... a jeste neco dal a napsalo mi to dvakrat a pak mi to napsalo done. znamena to ze sem ten nand udelal nebo dump???

no tag nemam cas pls tekku porad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

delam magic MS podle tohoto navodu a u 10.kroku , to MS IPL INSTALLER se me tam napise ale to druhy uz ne napise se tam : LOAD IPL CODE H

CAN'T OPEN H

to je vsechno co me to udělá , vsechno sem delal podel navodu takze vsechny slozky tam sou tak nevím... :thx:

EDIT: fakt teda nevíte ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POT5EBUJU RADU, newim jak to mam udelat mam fw 3,71. a chci tam dat 3,71 m33, ale newim jak , a z tohodle vseho vyplinulo, ze to de jenom pres pandoru, ale na pandoru musis mit zase cfw, což já nemám. Jak to mam vsechno udelat, pls radu....prosííím, sem fakt zoufalej

podivej se na mapu

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=cs&om=1&msa=0&msid=117660133732379930077.000441b9b88179b530aa2&ll=50.000678,15.809326&spn=2.859934,7.470703&z=7

a najdi si tam nekdo kdo je v tvem okoli a pisni mu na icq

nebo si muzes pandoru koupit

http://www.herni-prislusenstvi.cz/sony-psp/battery--power/-/sony-psp-max-power-tool-battery/6156.html

nebo udelat HW mod

http://console-forum.net/showthread.php?t=18885

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu