Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandora's Battery (univerzální unbricker&flasher) => ověřeno!!!new DCv8


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Timto bych chtel moc pomoci uzivateli kgsws a rici vsem ze nehrozi opravdu zadne riziko, baterka se da obnovit a jak vidite karta - v pripade chyby - ponekud krkolomnejsim zpusobem take!! takze super a diky kgsws za skvelej napad a pomoc!

Opravdu by si mu chtěl tak moc pomoci ?? tak mu pomož ! :D:D:D

asi tam mělo být něco jiného tipnul bych si že poděkovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu by si mu chtěl tak moc pomoci ?? tak mu pomož ! :D:D:D

asi tam mělo být něco jiného tipnul bych si že poděkovat :D

uff samozrejme je to chyba, jdu to zeditnout :) (diky)

ve velke radosti jsem asi moc nepremyslel nad smyslem slov a psal jsem neco jineho nez jsem chtel.. pomohl mi on a ja mu chtel podekovat ano :) a nejak se mi to pomotalo jak jsem psal.. to vis.. uz jsem myslel ze to byla HW chyba, tak co :) nenapadlo me, ze kdyz si s tim neporadi ani fdisk, tak pres dd to pujde ze..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám problém když jsem dělal tuhle pandoru tak u kroku 14 jak je to s tim příkazovim řádkem C:\msinst.exe X X:\msipl.bin tak jsem tam zadal svoje umístění a když jsem dal ENTER tak mi příkazák jen probliknul a když jsem pak dal tu baterku do PSP tak aniž bych to zapnul tak mi začlo svítit POWER a displej byl černej prosím poradte mi co s tim. jsem už z toho zoufalej prosím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K čemu je to dobrý? :P

(vysvětlím to)

Záloha eeprom se dělá kvuli sériovýmu číslu baterky, když použijete cizí eeprom, budete mít jiný sériový číslo, ale proč to dělat tak složitě, když program pro měnění baterky dokáže vrátit baterku ze sériovým číslem 0x12345678 ? A to aniž by se použil nějakej soubor mimo, no nevím jestly to je tím že moc lidí neumí anglicky (je to napsaný v menu toho programu), nebo prostě to nepochopí, a nebo uplně kašlou na čtení nějakých informací z displaye ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám problém když jsem dělal tuhle pandoru tak u kroku 14 jak je to s tim příkazovim řádkem C:\msinst.exe X X:\msipl.bin tak jsem tam zadal svoje umístění a když jsem dal ENTER tak mi příkazák jen probliknul a když jsem pak dal tu baterku do PSP tak aniž bych to zapnul tak mi začlo svítit POWER a displej byl černej prosím poradte mi co s tim. jsem už z toho zoufalej prosím

neví někdo náhodou jak oživit tu mojí baterku???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na icq sem ti psal že ji musíš obnovit přes PSP s custom firmware ;)

a pode to protže to PSP s tohle baterkou nejde ani spustit. akorát když z něj vyndám materu a zapojim do sítě tak ho nastaruju tak uvidim zkusim to. A je to normální že ten jigkick když se vloží do PSP tak se to psps samo spustí a display je černej??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdares chlapy tak sem to udelal jak je tam naúpsany vytvoril sme vse - puscil sem si od kamose psp s cf

ale tet mam jinej problem

jde o to ze kdyz sem hodil tu predelanou baterku do toho miho psp tak je tam naspany ze by se mi melo ukazat menu ale ono hnd jak sem ji tam dal tak se rozsvitila kontrolka jako pri zapnuti psp ale nic mi nenabehlo

mam proste jen cernou obrazovku

please help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdares chlapy tak sem to udelal jak je tam naúpsany vytvoril sme vse - puscil sem si od kamose psp s cf

ale tet mam jinej problem

jde o to ze kdyz sem hodil tu predelanou baterku do toho miho psp tak je tam naspany ze by se mi melo ukazat menu ale ono hnd jak sem ji tam dal tak se rozsvitila kontrolka jako pri zapnuti psp ale nic mi nenabehlo

mam proste jen cernou obrazovku

please help

odpoj PSP z nabijecky,jestli ji tam mas, vypni uplne PSP, a pak tam dej tu predelanou baterku (jigKick) a zapni PSP ....nic jinyho me nenapada :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkousel sem tam dat i normalni baterku a to psp se normalne rozjelo proste z normalni jede ale z tou upravenou nechce naskocit display

poratte please

je treba mozny ze to na tomhle firmwaru nejak nepojede?

anebo ja uz fakt nevim sem zoufali pomozte

nabizim vsechny sve body za vyreseni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkousel sem tam dat i normalni baterku a to psp se normalne rozjelo proste z normalni jede ale z tou upravenou nechce naskocit display

poratte please

je treba mozny ze to na tomhle firmwaru nejak nepojede?

anebo ja uz fakt nevim sem zoufali pomozte

nabizim vsechny sve body za vyreseni

musis to delat presne podle navodu to obnoveni baterie, ja sme to dnes dela taky a jednou ne podle navodu a neslo to a pak sem presne postupoval a hotovo :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna je to pro to ze u 6 kroku me to misto tohodle

>>>You are about to format the drive O.

>>>All data will be lost. Do you want to continue? [Y]

Stiskněte Y

>>> y

a dejte Enter

>>> Drive succesfully formatted, and partition moved.

napsalo tohle pseudo format is not

necessary

nevi nekdo co stim udelat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně že je to tím :roll:...jak si moh vůbec pokračovat když si tam neměl to co je v návodu :roll:

dej psp na nabíječku zapni ho, vlož upravenou baterku a přes battery creator obnov baterku pak naformátuj kartu v PSP/PC a začni znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu