Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prodám Elden Ring PS5 verze osobní pickup Praha 8


dav1ds1ck3

Recommended Posts

Skryté

Dobrý den prodám tuto hru (doufám že jsem ve správné sekci PS5 tu nemá nebo jsem neviděl nějaký nákup/prodej sekci záruku z JRC zašlu mailem disk je v top stavu krabice má na sobě ošklivou žlutou cenovku v pravém horním rohu 1399,- (over prized) možno koupit k tomu rovnou i jiné hry (Returnal, Horizon 2, Spider man-miles morales (ultimate edice ale kod pouzit nicmene muzu k tomu prihodit účet na kterém se hra nachází včetně mailu - PS5 Remaster hry spider-man za příplatek) Immortals Fenyx, a ještě něco možná najdu

nejde mi editovat příspěvěk takže dopíši zde cenu: když si pro to přijedete dnes ještě (15.10) nebo v pondělí (zítra mohu jedině večer) přenechám za 800,- za rychlé jednání jinak cena 900

nejde mi editovat příspěvěk takže dopíši zde cenu: když si pro to přijedete dnes ještě (15.10) nebo v pondělí (zítra mohu jedině večer) přenechám za 800,- za rychlé jednání jinak cena 900

aha tak editace nejde ale odpověd k příspěvku je automaticky jako editace WTF =D 

aha tak editace nejde ale odpověd k příspěvku je automaticky jako editace WTF =D 

Odkaz ke komentáři
  • SAIXX locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu