Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need for Speed Shift 2: Unleashed


MaweR1cK

Recommended Posts

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

podle mě Carbony ještě nebyly špatný...ale od ProStreetů je už NFS serie na hovn....trochu to zachranily loni tema Hot Pursuit ale hned na to zase shity Shifty.....at se daj zase na normalní auta a ne na ty *****ní simulatory (ja si ted nedavno nainstaloval ty Shift2 dal sem si jeden zavod a už je asi ani nepustim stějne jako první shifty)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostreet je úplně nejhorší, to ví každej.. Ale carbony jsou taky total shit.. Už u Most Wantedu bylo vidět to snížení kvality oproti Underground 2, ještě se to dalo ale carbony to už byl konec... Ale bavil mě NFS: Undercover z 2008 nebo 2009, nwm to jasně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si vzpomínám, že jako malí jsem hrál U2 skoro pořád. To jsem byl hodně malý, a bratr mi ukázal čím se jezdí a pařil jsem to skoro pořád (i když mi to vůbec nešlo). Další díly mě vůbec nebavili. Podle mě kdyby udělali U3, tak budou mít nehoráznou prodejnost.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem konečně hrál nové shifty u souseda (je blázen do závodních her, má snad všechny, co vyšly na ps3) a nevím, jestli to bylo těma štamprlama nebo čím, ale jízdní model mi přišel velice divný.

V některých momentech bez zapnutých asistentů se mi jezdilo lépe než se zapnutými. O změně barev obrazu při nárazu jsem už psal na předchozí stránce a opět musím potvrdit, že se tvůrci s tímto efektem trefili mimo mísu.

Osobně si je pořizovat za plnou cenu nehodlám, možná až cena klesne k 5 až 6 stovkám.

Ke starším dílům série, nejvíc se mi líbily trojka (hot pursuit 1) a 5 (porsche). Na svou dobu jedny z nejlepších závodních her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem konečně hrál nové shifty u souseda (je blázen do závodních her, má snad všechny, co vyšly na ps3) a nevím, jestli to bylo těma štamprlama nebo čím, ale jízdní model mi přišel velice divný.

V některých momentech bez zapnutých asistentů se mi jezdilo lépe než se zapnutými. O změně barev obrazu při nárazu jsem už psal na předchozí stránce a opět musím potvrdit, že se tvůrci s tímto efektem trefili mimo mísu.

Osobně si je pořizovat za plnou cenu nehodlám, možná až cena klesne k 5 až 6 stovkám.

Ke starším dílům série, nejvíc se mi líbily trojka (hot pursuit 1) a 5 (porsche). Na svou dobu jedny z nejlepších závodních her.

Naprosto souhlasím.. 3 a 5 byly prostě skvělé.. Ještě bych přidal 1 díl, který byl ve své době naprostou revolucí.. Měl jsem tan ten parádní pocit, jako když člověk jede na výlet a musí někam dorazit.. Moc bych si přál, aby byly v NFS nějaké dlouhé tratě na způsob Cesta z Berlína do Mnichova, Londýn - Manchester a podobně.. Ať se jedná o dálnice.. Prostě co si budeme nalhávat.. Tohle bylo na pátém dílu to nejlepší.. Připadal jsem si tam jak na dálnicích u nás.. :D Autobahn i s přechodem.. :D

http://www.youtube.com/watch?v=MiYqHuVqz6Q

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Jeniczech:

Na 5 se mi osobně nejvíce líbilo jezdit s veterány, teď už si bohužel nevzpomenu na přesné typy porsche :( Ty staré klasiky vytáhnout na Francouzskou Riviéru a jezdit s nimi v záři zapadajícího slunce...

No nic, musím prohledat své zásoby starých her a doufat, že někde najdu disk s Poršákama a povede se mi je rozjet na noťasu s vistama a ingrovanou grafikou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne ne...já už nevím a to si snažím zachovávat chladnou hlavu... Když zapnu GT5,připojím volant a dám jedno,dvě kola,jsem pak schopnej dojet x závodů na velmi slušné pozici a vše v poho. Bohužel u série SHIFT,tedy zvláště teď SHIFT2 zaboha nemůžu nastavit volant tak,aby jízda vypadala líp,než asfalt-obrubník-písek-písek-obrubník-asfalt-asfalt-a pak.......říz ho do bariéry. SHIFT1 šel hrát dobře na DS3,ale ani tohle mi tu moc nefunguje.Asi holt je to v rukou no,nebo už fakt nevím.Tady už to někdo psal,že se auta chovaj divně,ale že až tak?????? Mám ještě Dirt2,GT5,F1 2010 a vše se dá jezdit,jen tohle snad ne.... Můžete někdo,kdo máte větší zkušenost porovnat? Nevím nevím,jestli jsem nevyhodil peníz....:blink1::(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám docela problém s G27 udržet auto na silnici i jen aby jelo rovně dá dost práce, furt chce někam ustřelovat. Ale to opravdu může být rukama. Snad to naténuju. GT5 se řídí parádně.

Ale co mi vadí víc je, že i s nastavení Autoclutch na No, se dá řadit bez zmáčknutí spojky. Prostě to na to nastavení nebere zřetel. Nebo se mi to nepodařilo přemluvit.

Co bych na Shift2 ale vyzvihl, je zvuk. Ta auta řvou parádně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po vikendu stravenem u Shift 2 mohu rict jen jedinou vec: Luxusni hra!

Necekal jsem ze me to bude bavit vice jak Shift 1, ale nakonec bavi. Pro me absolutne nejlepsi zavodni hra na PS3.

Mnohem lepsi jak nezabavne GT5.

Kariera naprosto super, to same Online championship... Jen mam problem s driftama na DS3, no vlastne stejne jako v 1ce :D

Dotaz...: jde do Autologu importovat seznam pratel z PSN kteri maji Shift2, nebo je tam musim najit a pridat?

HP2 jsem nehral a s Autologem nemam moc zkusenosti :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja prave nevim jestli mam jit do GT5 nebo do shift 2 furt, vypadalo to luxusne ale po recenzich, srovnavacich videii, nic moc :(

ještě jednou ti povídám... GT5 nikdy !!! už Shift 1 měla daleko navrh, sice to není real driving simulátor (což podle mě není ani GT5..) ale je to daleko lepší než to frustrující, nedodělaný GT5.. :) a Shift 2 ? kdyby se dalo sníst, tak se rozplývá na jazyku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu