Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need for Speed Shift 2: Unleashed


MaweR1cK

Recommended Posts

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No s tim volantem vam moc neporadim... U kamose jsme to hraly na G25 (? - ted nevim presne). A jak nekdo psal vise... I jizda rovne byl "mensi" problem :D Natoz se pokouset vyrovnat auto kdyz do vas nedko na delsi rovine strci.... proste to na volantu nejde... aspon ne me :D

Doma to hraju na DS3, a musim rict ze pro tuhle hru to je asi lepsi volba... Ikdyz je to skoda... Nejlepsi je proste pohled z helmy, a u toho mi volant dost chyby!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vzdávám. Po pár (10) hodinách hraní,po mnoha urputných soubojích alespoň o to 4-5 místo(párkrát se zadařilo i třetí) a po x-stech sprostejch slovech,jsem pochopil co znamená pro tvůrce závodních her slovo realistický. Realistický=Neřiditelný. Alespoň mě to tak přijde.Čím hůř se řídí,tím je realističtější...řekli si chlapci v EA.Každý z nás,kdo je slušnej řidič,dokáže v reálu udržet ford focus na silnici,že!? V reálu ano,tady v realistický simulaci ne.A já v.. myslel že reál=reál (samozdřejmě v rámci možností). Fakt zkoušet nastavit ovládání,pak jízda,nastavit,jízda,nastavit,jízda a tohle pořád dokola a když už to jakš takš vypadá na slušný nastavení a jízdu,přiletí ze zadu nějakej vořech,lehce do vás ťukne a astalavista.... A až do teď jsem si myslel,že zelená navigační lajna znamená nebrzdit a červená brzdit.Ale chyba!Mnohá zeleně označená zatáčka mě přesvědčila že jem asi barvoslepej.A samozdřejmě i naopak.Děs běs. V reálu jsem měl možnost řídit pár set kilometrů v upraveným(býv.najížděcím v rally) Subaru Impreza WRX STI s výkonem asi 315ps,někdy i v rychlosti přes 200km/h,ale že by se auto chovalo při brždění a akceleraci jako tohle,to tedy ani omylem.Sedělo a poslouchalo na slovo,jinak bych tu už nebyl.Jo měl jsem tenkrát opocenou i řiť:cheesygrin:,ale z toho adrenalinu....Tady bohužel akorát ze vzteku.Je to strašná škoda...hra je hezká,zajímavá ale pro mě už nehratelná.Tohle vše je pouze můj názor,ale mám takové tušení,že asi nebudu sám.:? Musím si srovnat chuť=GT5,F1 2010

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne prostě srovnávat S2 s GT5 nejde.. S2 prostě je arkáda, která se snaží tvářit jako simulace a ve výsledku jí pak nerozumí ani hráč arkád a už vůbec né hráč takových her jako Forza 3 nebo GT5. Moc příjemným překvapením pro mě byla F1 2010, ale bohužel není aktuální, takže jsem to prodal (ano, na tyhle věci jsem prostě úplně vysazenej..) Ale hned jak po letních vyjde F1 2011, tak se na ni moc těším a to tak, jak jsem se dříve těšil na GT5.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem hru koupil v pátek a jsem s ní velice spokojen. nečekal jsem od ní že to bude realistický simulátor, ale vylepšený Shift 1 a to splnilo na jedničku... eště se chci zeptat, ps3 nema vyhlazovaní hran? ja jen že když jsem např v menu a vybíram sii auto tak jsou hrany dost kostrbaté (ps3 mam připojene pomoci hdmi do full hd lcd tv). zas tak mě to netíží ale chtěl jsem se na to zeptat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně si myslím, že měli S2 udělat buď jako simulátor nebo arkádu. Dopadlo to přesně tak, jak píše Jeniczech, ani ryba ani rak, ani trnková ani kalvados, prostě něco mezi. A to je podle mne špatné. Dost jsem se na S2 těšil, ale vůbec mne nenapadlo, že se mi na volantu bude líp řídit arkáda jak sviň Motorstorm Apokalyse než S2 :(

No nic, ještě že jsem S2 nekoupil, ale počkal, až si ji obstará soused :) Nevyhazoval jsem zbytečně prachy. Tak se mé závodnické naděje upínají k DIRTu3, protože rally mne baví ohromně a na ps3 jicj je moc málo. Určitě bude lepší než WRC a to mi stačí ke štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co furt vseci mate s ovladanim?ja hraju stylem tak ze mam veskere asistenty vyple a uplne v pohode sice je fakt ze hraju na easy ale to prave kvuli toho ze to jeste moc neumim ale i tak sem tam dojedu na prvnim miste a rozhodne nelitam na silnici...hraju na dualshocku 3 na volantu jsem nemel moznost vyzkouset ale na ds3 uplne pohoda a co se tyce te fyziky tak mi to prijde o mnoho lepsi jak cele nudne GT5 v S2 kdyz jedu 200 km/h tak mi to pripada opravdu 200 a kdyz do me nekdo v tech 200 narazi tak mam ku*va co delat abych to ukociroval bez toho aniz bych to hodil 3x pres strechu to je dost realna situace ktera se vam v GT5 absolutne nemuze stat SIMULATOR neexistuje a hry co se tak tvari jsou mozna tak pro decka co vzivote neridili auto gran turismo jsem prestal hrat po 3 zavodech jako abych tam jel 200 a pripadal si jak v 90....jo nehlede na to ze GT5 si hraje na super ultra simulator a auto se absolutne nechovaji podle opravdickych predloh bratr mel bmw z4 2.5l a samozrejme jsem mu stim jezdil ted ma bmw M3 e46 obe tyto auta nemaji absolutne nic spolecneho s tema z GT5 tam se chovaji absolutne ZDECHLE oproti realu a to jsem v GT5 mel Z4 3.0l...o trapnem zvuku motoru absolutne nemluvim a to ze narazite a auto se chova jako z gumy v GT5 tak to se musim smat :D...jak vubec nekdo muze rict ze to je "real driving simulator"....to naproti tomu S2 je mnohem blize originalum predloh BMW M3 se zde chova jako opravdu M3 to vam muzu potvrdit a zvuk je o nekolik trid vis jak v GT 5 ....a ze vam nekomu to nejde ovladat tak zkuste treba trhnout v opravdovem aute volantem pri 100km/h protoze pokud timto stylem zatacite i analogem - na plno tak se pak nedivte ze se netrefite na cestu :D:D JA JSEM PRO SHIFT 2 jednicka me absolutne nebrala dvojka je SUPER !!!!! =)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale já rád volant.. A hlavně přece se nemůže chovat zadokolka jak předokolka.. A už vůbec, nechápu jak můžeš srovnávat, jak se auta chovají, když to ovládáš na ds3.. ;) Ano, souhlasím s tebou v tom, že se v GT5 zvuk opravdu nepovedl.. V dnešní době je zvuk GT5 podprůměrný.. Ale mě se auta líbí i kvůli jiným věcem než je jen zvuk. v GT5 je co auto to jiné ovládání.. Třeba to jak se chová Lotus Elise, nebo jiné auta.. ;) Prostě bez volantu ani nemá cenu soudit.. Protože až volant ti ukazuje, jak na tom která hra je. Na pocit rychlosti se v GT5 nedá stěžovat.. Pokud do tebe někdo drkne v 200 kmh, tak se ti také zapotí zadek.. To se neboj.. ;)

BTW. Pro srovnání pocitu rychlosti.. ;)

GT5 Nurburgring:

S2 Nurburgruing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vzdávám. Po pár (10) hodinách hraní,po mnoha urputných soubojích alespoň o to 4-5 místo(párkrát se zadařilo i třetí) a po x-stech sprostejch slovech,jsem pochopil co znamená pro tvůrce závodních her slovo realistický. Realistický=Neřiditelný. Alespoň mě to tak přijde.Čím hůř se řídí,tím je realističtější...řekli si chlapci v EA.Každý z nás,kdo je slušnej řidič,dokáže v reálu udržet ford focus na silnici,že!? V reálu ano,tady v realistický simulaci ne.A já v.. myslel že reál=reál (samozdřejmě v rámci možností). Fakt zkoušet nastavit ovládání,pak jízda,nastavit,jízda,nastavit,jízda a tohle pořád dokola a když už to jakš takš vypadá na slušný nastavení a jízdu,přiletí ze zadu nějakej vořech,lehce do vás ťukne a astalavista.... A až do teď jsem si myslel,že zelená navigační lajna znamená nebrzdit a červená brzdit.Ale chyba!Mnohá zeleně označená zatáčka mě přesvědčila že jem asi barvoslepej.A samozdřejmě i naopak.Děs běs. V reálu jsem měl možnost řídit pár set kilometrů v upraveným(býv.najížděcím v rally) Subaru Impreza WRX STI s výkonem asi 315ps,někdy i v rychlosti přes 200km/h,ale že by se auto chovalo při brždění a akceleraci jako tohle,to tedy ani omylem.Sedělo a poslouchalo na slovo,jinak bych tu už nebyl.Jo měl jsem tenkrát opocenou i řiť:cheesygrin:,ale z toho adrenalinu....Tady bohužel akorát ze vzteku.Je to strašná škoda...hra je hezká,zajímavá ale pro mě už nehratelná.Tohle vše je pouze můj názor,ale mám takové tušení,že asi nebudu sám.:? Musím si srovnat chuť=GT5,F1 2010

Plně souhlasím s tímto názorem. Jsem fanda Shift 1. Shift 2 jsem koupil hned po vydání a hra mě zklamala. Udržet auto na silnici je v některých situacích velice obtížné. Některé šikany (v Miami) nejdou vybrat snad ani ve 40km/h, ale možná to bylo špatným nájezdem do zatáčky. Co je horší než jízdní model, je grafika (subjektivní názor). Je to na PS3 dost zubaté, takže vyhlížet blížící se zatáčku v dáli je docela adrenalin. Pokud do vás AI závodník trošku drcne (i ze zadu v nižší rychlosti) uděláte takový "drift", že se to snad ani není z fyzikálního hlediska možné a následně dojet AI závodníky je dost obtížné. Výhoda je v online, pokud do sebe strčí dva závodníci, driftují oba. Je to ale opruz v případě, že někoho berete vnitřkem zatáčky a odstředivá síla Vás postrčí na závodníka, kterého předjíždíte a opět... driftting. Na druhou stranu, zvuk i soundtrack je perfektní, narozdíl od GT5. Dalším velkým plusem je Autolog, porovnávání časů se zbytkem světa nebo regionu je super motivace k lepším výkonům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakoze gt5 vystihuje rychlost realne jenze ti tam chyby to co se stava doopravdy drnceni kastle citeni kazde nerovnosti atd. v S2 je to vyvazeno tim tresenim obrazu proste tam to na me pusobi lepe o to jde.A volant jsem mel a je to celkem jedno cim to ovladas samozrejme volantem je to autentictejsi ale zas takovy rozdil to neni mimo jine mas uz ridicak vubec?protoze takovy mensi detail vsiml sis jak toci ridic v gt5 i v S2 mam pocit volantem?:Dze ho neotaci o plnych 360 stupnu ale pouze do 180???:D to neni moc realne ale samozrejme kdyz jedete na okruhu tak malokdy tocite vice ale i tak pokud ma byt neco simulator tak se vsim vsudy.A to ze se zadokolka chova jak predek to je pekna bolbost v S2 se hnana naprava chova kazda tak jak ma stejne jak v gt5.Nerikam ze S2 je simulace ale to neni ani GT5 ale dle meho nazoru je v hodne vecech S2 realnejsi.Posad teda cloveka co jezdi se sportovnimy vozi za volant ke gt5 a vysmeje se ti :)...nevim tve dosavadni zkusenosti se rizenim sporovnich vozu ale ja mel moznost se v par svezt sam mam audi tt se 185konmi coz uz taky celkem zatlaci do sedacky a za sebe rikam gt5 vs S2 - vitez S2 ve fyzice zvuku a celkove autenticnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plně souhlasím s tímto názorem. Jsem fanda Shift 1. Shift 2 jsem koupil hned po vydání a hra mě zklamala. Udržet auto na silnici je v některých situacích velice obtížné. Některé šikany (v Miami) nejdou vybrat snad ani ve 40km/h, ale možná to bylo špatným nájezdem do zatáčky. Co je horší než jízdní model, je grafika (subjektivní názor). Je to na PS3 dost zubaté, takže vyhlížet blížící se zatáčku v dáli je docela adrenalin. Pokud do vás AI závodník trošku drcne (i ze zadu v nižší rychlosti) uděláte takový "drift", že se to snad ani není z fyzikálního hlediska možné a následně dojet AI závodníky je dost obtížné. Výhoda je v online, pokud do sebe strčí dva závodníci, driftují oba. Je to ale opruz v případě, že někoho berete vnitřkem zatáčky a odstředivá síla Vás postrčí na závodníka, kterého předjíždíte a opět... driftting. Na druhou stranu, zvuk i soundtrack je perfektní, narozdíl od GT5. Dalším velkým plusem je Autolog, porovnávání časů se zbytkem světa nebo regionu je super motivace k lepším výkonům.

Naprosto souhlasím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakoze gt5 vystihuje rychlost realne jenze ti tam chyby to co se stava doopravdy drnceni kastle citeni kazde nerovnosti atd. v S2 je to vyvazeno tim tresenim obrazu proste tam to na me pusobi lepe o to jde.A volant jsem mel a je to celkem jedno cim to ovladas samozrejme volantem je to autentictejsi ale zas takovy rozdil to neni mimo jine mas uz ridicak vubec?protoze takovy mensi detail vsiml sis jak toci ridic v gt5 i v S2 mam pocit volantem?:Dze ho neotaci o plnych 360 stupnu ale pouze do 180???:D to neni moc realne ale samozrejme kdyz jedete na okruhu tak malokdy tocite vice ale i tak pokud ma byt neco simulator tak se vsim vsudy.A to ze se zadokolka chova jak predek to je pekna bolbost v S2 se hnana naprava chova kazda tak jak ma stejne jak v gt5.Nerikam ze S2 je simulace ale to neni ani GT5 ale dle meho nazoru je v hodne vecech S2 realnejsi.Posad teda cloveka co jezdi se sportovnimy vozi za volant ke gt5 a vysmeje se ti :)...nevim tve dosavadni zkusenosti se rizenim sporovnich vozu ale ja mel moznost se v par svezt sam mam audi tt se 185konmi coz uz taky celkem zatlaci do sedacky a za sebe rikam gt5 vs S2 - vitez S2 ve fyzice zvuku a celkove autenticnosti

Neboj se, pár nadupaných kár už jsem řídil a dokážu to tedy dobře posoudit. Budu se opakovat, ale velkým plusem u Shiftů 2 je prostě ten zvuk.. Ten dodává ten pocit. Klepání v autě je vždy ovlivněno povrchem tratě.. Například u Nurburgringu vidíš jak se kastle klepe v GT5 více než v Shiftech 2 a přitom se jede na stejných tratích! Ale nepleť to, že se to v autě klepe nezávisle na tom jaká je vozovka s fyzikou. To je prostě takovej effekt. Aby si dokázal dobře posoudit to, jak funguje fyzika většinou dobře poslouží opakované záběry. Zde se prostě buď auto chová a vypadá jak má a nebo né. Zbytek jsou jen effekty, které se jen snaží člověka přesvědčit o tom, že je hra reálná..

Ten zvuk je prostě to co GT5 chybí a jediné co nám zbývá je ho nahradit nějakým dobrým soundtrackem (do kterého si člověk může vložit jakoukoliv skladbu).

No a teď k mé praxy..

Řídil jsem Subaru Impreza WRX 98, Nissan 350z, Audi S4, Lancer EVO X a v UK jsem měl tu čest s Lamborghini Diablo (ve kterém jsem seděl jako spolujezdec).. Svezl jsem se i ve spoustě dalších aut, ale tato patřila mezi ty nejlepší.. A opět se budu opakovat, největší podobu jsem našel v GT5, ale hodně mě zklamal zvuk (pořád tajně doufám, že Polyphony příjde s nějakým DLC, které opraví zvuky alespoň u Premium vozů.. Tato auta prostě bez toho zvuku působí úplně jinak, pokud však zapnu hudbu a motor slyším jen lehce, pak je GT5 jasným králem.. To že je naopak fyzika u Shiftů 2 slabinou je naprosto stejný fakt, jako že je slabý zvuk u GT5.. O tom nemá cenu polemizovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj se, pár nadupaných kár už jsem řídil a dokážu to tedy dobře posoudit. Budu se opakovat, ale velkým plusem u Shiftů 2 je prostě ten zvuk.. Ten dodává ten pocit. Klepání v autě je vždy ovlivněno povrchem tratě.. Například u Nurburgringu vidíš jak se kastle klepe v GT5 více než v Shiftech 2 a přitom se jede na stejných tratích! Ale nepleť to, že se to v autě klepe nezávisle na tom jaká je vozovka s fyzikou. To je prostě takovej effekt. Aby si dokázal dobře posoudit to, jak funguje fyzika většinou dobře poslouží opakované záběry. Zde se prostě buď auto chová a vypadá jak má a nebo né. Zbytek jsou jen effekty, které se jen snaží člověka přesvědčit o tom, že je hra reálná..

Ten zvuk je prostě to co GT5 chybí a jediné co nám zbývá je ho nahradit nějakým dobrým soundtrackem (do kterého si člověk může vložit jakoukoliv skladbu).

No a teď k mé praxy..

Řídil jsem Subaru Impreza WRX 98, Nissan 350z, Audi S4, Lancer EVO X a v UK jsem měl tu čest s Lamborghini Diablo (ve kterém jsem seděl jako spolujezdec).. Svezl jsem se i ve spoustě dalších aut, ale tato patřila mezi ty nejlepší.. A opět se budu opakovat, největší podobu jsem našel v GT5, ale hodně mě zklamal zvuk (pořád tajně doufám, že Polyphony příjde s nějakým DLC, které opraví zvuky alespoň u Premium vozů.. Tato auta prostě bez toho zvuku působí úplně jinak, pokud však zapnu hudbu a motor slyším jen lehce, pak je GT5 jasným králem.. To že je naopak fyzika u Shiftů 2 slabinou je naprosto stejný fakt, jako že je slabý zvuk u GT5.. O tom nemá cenu polemizovat..

tak pokud myslis ze je realnejsi gt5 tak ti to samozrejme neberu ja se zase priklanim k S2 po mych dosavadnich zkusenostech ale myslim ze opravdovi simulator neni ani jedno oboji se to tvari a pritom jsou tam nerealne chyby do nebe volajici...jak rikam muzes pred to posadit nezucasnenou osobu co ma nejlepe stejne auto v gt5 jako v realu a i kdyby si mel sebe lepsi volant a dotycny byl realne sebelepsi ridic stejne by mel problem nez se to nauci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jel v mclaren f1 jako spolujezdec logicky :D, a jeli sme prej kolem 300 KM/h + - ja se na ten tachac ani nekoukl jak sem byl z toho vypleskanej :D a jako nic se neklepalo, obraz se troskinku rozmazaval po stranach takze moc ste toho nevideli , takze asi tak moje pocity.

Jediny co me na GT5 sere jsou zvuky motoru , ty jsou smesne a modul poskozeni, jinak jako grafiku napr. okoli to ma 100x lepsi nez shift 2, to jak se auta chovaj nemuzu posoudit, ale snad v GT5 ma mit kazde auto mini-level....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale já rád volant.. A hlavně přece se nemůže chovat zadokolka jak předokolka.. A už vůbec, nechápu jak můžeš srovnávat, jak se auta chovají, když to ovládáš na ds3.. ;) Ano, souhlasím s tebou v tom, že se v GT5 zvuk opravdu nepovedl.. V dnešní době je zvuk GT5 podprůměrný.. Ale mě se auta líbí i kvůli jiným věcem než je jen zvuk. v GT5 je co auto to jiné ovládání.. Třeba to jak se chová Lotus Elise, nebo jiné auta.. ;) Prostě bez volantu ani nemá cenu soudit.. Protože až volant ti ukazuje, jak na tom která hra je. Na pocit rychlosti se v GT5 nedá stěžovat.. Pokud do tebe někdo drkne v 200 kmh, tak se ti také zapotí zadek.. To se neboj.. ;)

BTW. Pro srovnání pocitu rychlosti.. ;)

GT5 Nurburgring:

S2 Nurburgruing:

Mě přijde grafický hezčí Shift 2 ale zdá se mi to hrozně pomalý, a to já nemusim, GT5 je o dost lepší, svyžnej, rychlej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shift vypada graficky 100x lepe nez GT5 ale bohuzel jenom na pc :) uz jednicka byla brutalni co do detailu u kamarada jsem na to hledel jako puk bohuzel na ps3 je to nic moc v nizkem rozliseni hold asi si koupim silne pc protoze pomalu a jiste ps3 nestiha s dobou crysis2,ted shift 2 battlefield 3 to bude na ps3 na 100% low detail oproti pc...a tak bych mohl pokracovat dale a dale samozrejme co se tyce exkluzivit ps3 tak to je jina ale tech je jako safranu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak Shift tak GT5 maj svoje plus i mínus.Někdo z nás dává přednost hratelnosti,jinej kariéře,další grafice,zvukům atd atd. Nic neni dokonalí a asi nikdy nebude,ale právě proto máme na výběr z více her. Nakonec každej si najde tu svou.Někdy koupíš a seš rád,jindy lituješ vyhozenejch peněz. Jo,chlapci,tak už to je v životě se vším.Pro mě Shift2 moc nevyšel,ale peněz nelituju. Až bude zase zima a dlouhý večery,pozvu kámoše,dáme si na uklidnění pár slivoviček nebo svařáčků,počkáme než se zředí krev s alkoholem v dobrém poměru no a pak to určitě nějak půjde. A potom bude úúúúplně jedno jestli to udržime na silnici nebo ne,hlavně že bude sranda :).A o to předsi jde.Vždyť pořád je to JEN hra.:!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:cheesygrin:Praga V3S !!:cheesygrin: 60 za hodinu,honíš to od pangejtu k pangejtu,brzdíš i očima a máš plný ruce i nohy práce. I nevěřící se začali při řízení modlit...:cheesygrin: A touhle rychlostí jeli jen ty lepší kočáry,zbytek stěží 50. Jo,vojna.....:)

Řízení v Shift2 = V3Ska vystřelená z děla.. jo,už vím co mi ta hra připomíná:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu