Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Převod her mezi účty / nový majitel PS4


Kouky

Otázka

Dobrý den, koupil jsem přes inzerát PS4, ve kterém jsou již hry FIFA23 a NHL23, kvůli kterým jsem to v podstatě kupoval. Mám dotaz: Chci si zaregistrovat PS na sebe, protože je přihlášený na původního majitele, abych si mohl případně koupit jiné hry nebo hrát online. Mám ale strach, že když jeho účet smažu, tak přijdu i o ty hry. Můžete mi, prosím, poradit, zda a jak je případně reálné toho člověka odhlásit a jet si to na sebe? Nerad bych, aby třeba v budoucnu hry smazal nebo smazal i ty co koupim. Děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

myslím si že uvažuješ správně....pokud smažeš ten ůčet na kterém jsou ty hry tak jsi o ně přišel...jinak jestli to pomůže....zkusit vytvořit druhý ůčet----https://www.game-star.cz/jak-zalozit-ucet-ps4-pro-dalsiho-uzivatele/    ale   jak jsem koukal  na nějaké diskuze tak ne všichni byli spokojeni...něco fungovalo ...něco ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Né všichni byli spokojeni😂 dobrá hláška. Hraješ tedy na původním ůčtu? máš ktomu přihlašovací udaje i email? 
Hry jsou samozřejme vázány na ůčet, když ho smažeš tak si nic nezahraješ. 
Podívej se do nastavení, zda má ten účet nastavenou ps4 jako primární:

https://www.playstation.com/cs-cz/support/account/primary-ps4-activation-guide/

Pokud ano, můžeš si vytvořit nový ůčet na svoje jmeno a tam kupovat dalsi hry a ps plus pro online, i fifu a nhl budes moct hrat pod novym uctem, puvodni ucet nesmis mazat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu