Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS5 a zvuk


Dylyna

Recommended Posts

Ahoj, prosím o radu. Můj PS5 mám zapojený přes projektor, ale ten nemá výstup na sluchátka. Tak jsem zvuk zapojil přes USB vzadu PS pětky a zredukoval na cinch a do staršího domácího kina. Jede to, ale není to úplně OK. Může mi někdo poradit, jak dostat lepší zvuk, hdmi rozdvojku, nebo jak jinak to zapojit? Nechci kupovat přechodky abych je pak neměl jen v šuplíku. Díky David

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Já jsem si koupil ještě k PS4 sluchátka Astro A20 a jsem s nimi spokojený do dnes u PS5. Akorát PS5 už nemá optické připojení pro audio, takže jsem koupil oficiální splitter,ktery přidá pro Hdmi i výstup pro optical audio. 

Funguje bez problémů. Ale určitě seženeš něco podobného i jinde - já bral toto, abych nemusel řešit problémy s kompatibilitou (Hdmi 2.1, prostorový zvuk,...) 

https://www.astrogaming.com/en-eu/products/accessories/cable-adapters/hdmi-adapter-for-playstation-5.943-000450.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu