Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pulse 3D nebo SteelSeries Arctis Nova 7


Raven008

Recommended Posts

Zdravím. Nemá někdo zkušenosti s přechodem ze sluchátek Pulse 3D na SteelSeries Arctis Nova 7? Nikde jsem se nedočetl, jak velký je rozdíl v prostorovém zvuku. Jestli se ten přechod vyplatí, když ty sluchátka stojí 4000,- Nova 7 podporuje také Tempest 3D. Výhodou Pulse 3D je, že jsou to oficiální sluchátka k PS5. Ale jde mi hlavně o pocit co nejlepšího prostorového detailního zvuku. Tak jestli je takový posun z Pulse 3D na Nova 7. Prolezl jsem celý internet a nikde se nemůžu dočíst, zda se přejít vyplatí. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ahoj.

Hodnocení sluchátek je velice subjektivní. Ideálně zkusit a kdyžtak vrátit. Když ti jde jenom o 3D audio, efekt bude podobný. Arctis nova 7 hrajou celkově lépe, ale jak píšeš jsou za 2.5x takovou cenu. Ted mas tedy ty pulse? arctis nova 7 maji na rozdil od predchozi generace arctis 7 mensi nausniky, tedy spis jsou na uchu nez kolem ucha. Tohle mi nevyhovovalo a vratil jsem, pulse to ma myslim stejne.

Spousta funkci a nastaveni zvuku se dela pres appku v PC a ne vsecko nastaveni lze ulozit do sluchatek a pouzit i na ps5 u Arctis nova 7. 

Pulse je za 1700 dobre sluchatko s integraci do systemu ps5(ukazatel baterie). Odradilo me nepohodli pri noseni, vydrza baterie a kvalita zvuku ve stovnani se steelseries. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ted mám Pulse 3D. Tak právě resim, jestli ten přechod na Arctis nova 7 za to stojí. Prý jsou v nich slyšet oproti Pulse 3D i jemné zvuky, jako třeba ve hře déšť okolo, co u Pulse až tak slyšet neni. Chtěl bych ze zvuku dostat co to půjde. Jen právě jestli je ten rozdíl až tak výrazný, aby se vyplatilo za ty peníze z Pulse na Nova 7 přejít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu