Jump to content

Pulse 3D nebo SteelSeries Arctis Nova 7


Raven008

Recommended Posts

Zdravím. Nemá někdo zkušenosti s přechodem ze sluchátek Pulse 3D na SteelSeries Arctis Nova 7? Nikde jsem se nedočetl, jak velký je rozdíl v prostorovém zvuku. Jestli se ten přechod vyplatí, když ty sluchátka stojí 4000,- Nova 7 podporuje také Tempest 3D. Výhodou Pulse 3D je, že jsou to oficiální sluchátka k PS5. Ale jde mi hlavně o pocit co nejlepšího prostorového detailního zvuku. Tak jestli je takový posun z Pulse 3D na Nova 7. Prolezl jsem celý internet a nikde se nemůžu dočíst, zda se přejít vyplatí. Díky

Link to comment
Share on other sites

  • Junior Moderators

Ahoj.

Hodnocení sluchátek je velice subjektivní. Ideálně zkusit a kdyžtak vrátit. Když ti jde jenom o 3D audio, efekt bude podobný. Arctis nova 7 hrajou celkově lépe, ale jak píšeš jsou za 2.5x takovou cenu. Ted mas tedy ty pulse? arctis nova 7 maji na rozdil od predchozi generace arctis 7 mensi nausniky, tedy spis jsou na uchu nez kolem ucha. Tohle mi nevyhovovalo a vratil jsem, pulse to ma myslim stejne.

Spousta funkci a nastaveni zvuku se dela pres appku v PC a ne vsecko nastaveni lze ulozit do sluchatek a pouzit i na ps5 u Arctis nova 7. 

Pulse je za 1700 dobre sluchatko s integraci do systemu ps5(ukazatel baterie). Odradilo me nepohodli pri noseni, vydrza baterie a kvalita zvuku ve stovnani se steelseries. 

Link to comment
Share on other sites

Ano ted mám Pulse 3D. Tak právě resim, jestli ten přechod na Arctis nova 7 za to stojí. Prý jsou v nich slyšet oproti Pulse 3D i jemné zvuky, jako třeba ve hře déšť okolo, co u Pulse až tak slyšet neni. Chtěl bych ze zvuku dostat co to půjde. Jen právě jestli je ten rozdíl až tak výrazný, aby se vyplatilo za ty peníze z Pulse na Nova 7 přejít...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy