Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS2 Modchip, odemčení regionu, Ostrava


Recommended Posts

Ahoj, poptávám někoho šikovného z Ostravy a blízkého okolí, kdo ještě v dnešní době umí kvalitně napájet modchip do PS2ky.
Nedávno jsem si sehnal "PS2 PHAT, SCPH-30001, NTSC U/C", která samozřejmě v životě modchip neviděla a já bych na tom rád zahrál i naše PAL hry
S pájkou si ještě moc nerozumím, tudíž by to pro mě místo fajn projektu na odpoledne, bylo peklo na zemi.
 
Pálenky mě neberou, spíše odemčení toho regionu 🙂
Modchip MODBO V5.0, popřípadě jiný, seženu dopředu.
 
PS: O Free MCBoot, HDD/SMB přes OPL a ostatní softmodding nemám zájem (buď jsem tyto věci ozkoušel, nebo mne nezaujaly). O těchto věcech vím, ale mám zájem o modchip, děkuji.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, mirai_trunks napsal:

Jako když ps2kové hry jedou na mobilu řešit čipy? Proč? Nebo jalejkoliv počítač co najdeš doma rozjede ps2 hry v mnohem lepší kvalitě, emulace je king dneska.

Real hardware je stejně on top. Žádný level emulace ti nenahradí ten opravdový "feel" té dané konzole. Nostalgie je něco, co mi prostě emulátor v životě nenahradí. Ovšem děkuji za příspěvek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Nevím jestli je toto ještě nějak aktuální, ale dokázal by si poslat přímo číslo desky v konzoli aby se dalo detailněji určit, co to je za verzi ? do těcho modelů se dávalo několik revizí desek a každá je jiná a jinak kompatabilní s chipy.
mam tu ještě zásobu modbo 4 modbo 5 a mars pro takže když by jeden chip nejel, měl by jet ten druhý.



 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
V 2. 2. 2023 at 0:01, kopricek napsal:

Nevím jestli je toto ještě nějak aktuální, ale dokázal by si poslat přímo číslo desky v konzoli aby se dalo detailněji určit, co to je za verzi ? do těcho modelů se dávalo několik revizí desek a každá je jiná a jinak kompatabilní s chipy.
mam tu ještě zásobu modbo 4 modbo 5 a mars pro takže když by jeden chip nejel, měl by jet ten druhý.



 

Zdravím, myslím, že to je SCPH-30001 (GH-010), tudíž by to měla být verze V4 Gap

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 3. 2023 at 22:31, radimovo_tajemno napsal:

Zdravím, myslím, že to je SCPH-30001 (GH-010), tudíž by to měla být verze V4 Gap

Co jsem zjistil od jiných ps2 modding veteránů, tak V4 funguje nejlépe s mars pro modchipem, ale může taky fungovat s matrix infinity ( modbo ), ale prý moc stabilní není.

jestli máš zájem, můžu ti nainstalovat buď mars pro ( GM-806HD ) a nebo dle výběru modbo 4 / modbo 5 ( big ic ), to už pak záleží na tobě jestli chceš využívat nějaké funkce modbo chipu a nebo ti postačí mars pro.

Jestli máš zájem, tak mi pošli SZ a můžeme se zkusit domluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu