Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Anno 1800 Pioneers Edition / Anno 1404 Collector Edition - cena


Recommended Posts

Zdravím všechny,

anno 1800 a 1404 jsou hry ve kterých jsem nechal slušnou porci hodin (jde to snadno :D ). Občas mi na účtu zůstane nějaká ta šestka a celkem omylem jsme narazil na collectorky pro obě hry. Bohužel jejich vydání jsem o slušnou řádku let minul.

Na eBay se nějaké kousky válí, v různém stavu za různé ceny. A protože tomu zatím rozumím buřt a nemám tolik nasledováno, snažím se přijít na to co je ještě přijatelný deal a co nemá smysl řešit.

Dá se dohledat zpětně prodeje třeba právě na eBay (nebo i jinde) a jejich cenu? Aby si člověk udělal představu? Sbírání her se nijak aktivně nevěnuji (zatím...), takže hledám nějakou racionální oporu nepodlehnout FOMO a nekoupit první balast na který narazím.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ahoj a vitej ve svete nadsencu, blaznu a mimonu :D

Obecne se da rict, ze nejaky verejny ukazatel neexistuje. Pokid nekde na neco narazis, tak je to vetsinou od prekupniku nebo sberatelu, kteri rusi sve sbirky. A v tu chvili je to “ber nebo nech”. Vyplati se trosku poguglit a prohledat bazary, jestli nahodou nekde neco neni na prodej, hezke kousky se obcas daji najit i na bazosi. Ale pokud nic nedohledas, tak bud cekat az se nekde neco objevi nebo brat to, co je zrovna k dispozici. A pak ti holt nezbyde nic jineho nez obetovat nejakou tu kacenu nebo rovnou zlate prase 🙂

Ebay je vcelku jistota, ale ceny jsou vysoke.

Jodne stesti a vitej v klubu 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, diky za přivítání.

No už teď zjišťuju že jít sem na fórum byla asi chyba. 😁 Trošku se mi začíná měnit pohled na nákup her...

Jinak díky za info, tak nějak jsem to tušil, ale za zeptání tu nic nedám 🙂 Zrovna na anno 1404 je ten eBay celkem vděčný, dokonce se tam válí ještě "sealed" collectorky, ale jak píšeš ty jsou mastné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu