Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.55 Geohot Custom Firmware - FAQ, HB, FTP


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 339
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jsem KO, raději toho nechám a seženu si alespoň bazarovky, v návodu se píše "Hru zkopírovat do složky,která se vám vytvořila" jaká složka, jejich tam několik, jak zkopírovat?Navíc mě to při nečinnosti odpojilo, když dám připojit tak mi to vyhodí "Časový limit vypršel"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je teď možný si do PSka něják hodit premiový témata? Že by ho někdo vytáh z nějáký složky a ostatní by si ho akorát zkopírovali? :P

koukal jsem a nekolik dynamic theme jsem nasel... zkousel jsem zatim jen jedno tema a to heavy rain a funguje v pohode... stahl jsem samotny .P3t a pres flashku nainstaloval... funguje to v pohode( nemam CFW). az budu doma hodim odkaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď tu čítam koľko problémov tu riešite ostanem pri starom dobrom JB. Toto riešenie sa javí ako rýchlejšie a pohodlnejšie, ale ešte počkám. Tak ako sa JB rozbiehalo si myslím aj toto riešenie potrebuje čas.

Dovolím si malý komentár. Neviem aký stručnejší návod ešte treba, keď v prvom poste je to jasne popísané. Keď to niekto nepochopí tak nech sa do toho vôbec nepúšťa. Fakt ľudia nehnevajte sa na mňa, ale to je k plaču keď niekto rieši úplné prkotiny a nepochopí základ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to vážně pro někoho ze všech uvedených návodů může být složitý.Žádný z nich není podrobný, např. v Kopie na PS3 se píše:

hdd0/game/číslo hry/a tam zkopírujeme složku USDIR (vše až na soubor EBOOT!) která je v souborech zálohy kterou jsme stáhly! Číslo/ID hry najdeme např na odkazu s PKG vedle názvu hry

je napsán ID. Ve tvaru BLESxxxxx,BLUSxxxxx atp.

Kde mám jaké číslo hry na HDD0?Dále USDIR nebo USRDIR?

Navíc s tím TC pracuji poprvé a vůbec mi není jasné, jak se kopíruje,označit soubory (mimo EBOOT)mi nejde a ani v ovládání jsem nic o kopírování nenašel!A o nějakém delete v TC ani nemluvím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak ty jsi mohl přežít v tomhle světě to je záhada.

stáhneš upravené pkg pro 3.55 dáš ho na flashku tu dáš do ps3 najedeš na game a tam máš install package files to otevřeš a zobrazí se ti soubor kterej si na tu flashku dával dáš křížek nainstaluje se to teď zapneš multimana objeví se ti dole ip adress to číslo si napiš ,na pc nainstaluj Total Commander na ploše se ti objeví ikonka Total Commanderu klikni na ní 2x otevře se ti Total Commander na první stránce máš návod jak to rozjet pa se spojíš s ps3 objeví se ti obsah ps3 hdd dáš hdd0 pak games a najdeš tvojí hru bude mít název jako hra kterou chceš instalovat BLXXXXXX pak otevři složku usrdir pak si otevřeš přes druhý okno v Total Commanderu hru kterou si stáhnul a najdeš složku usrdir a všechno co je v tý složce až na eboot.bin překopíruješ do toho okna vedle to okno co ukazuje tu hru na ps3.(víc lamácky už to fakt napsat nejde)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vždyť se snažím popsat, že na HDD0/games/ nemám žádné číslo hry, tak se to v návodu popisuje,"na HDD0 najděte číslo hry",ale tam prostě nic není,v pravém sloupci TC mám zobrazen ext.disk s hrou, odklikám až po popsaný USRDIR, a chci někam překopírovat soubory, i když stále nevím,jak zkopírovat, když tam funkci nevidím,jen přenést (po jednom souboru?).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na HDD0 jsem našel USRDIR , tu mám přejmenovat na BLESxxxxx, vy píšete, že na HDD0 najdu číslo hry,které budu instalovat, kde se tam vezme, je to napsáno jako samozřejmost.To tam musím napsat jako Nová složka (název hry)? Ne že bych neuměl používat kopírování,ale nevěděl jsem, že se musí déle přidržet pravé tl!To není běžné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsechno to vypada celkem logicky a jednoduse (kdyz se postupuje podle navodu...) skoda, ze jeste nikdo nedokaze rict, jestli prijde nejakej ban hammer respektive nikdo nedokaze rict, jestli v konzoli zustavaji nejake stopy, ktere by "flagly" konzoli (potom by bylo uplne jedno kdyby clovek hrat absolutne offline. Kdybych vedel ze s konzoli absolutne odriznutou od sveta bych po reflashi na OFW byl v pohode a bez oznaceni pro ban...asi bych taky neodolal a sel do toho :-) Kazdopadne klobouk pred Geohotem, takovej floutek a takovej genius...bravo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je teď možný si do PSka něják hodit premiový témata? Že by ho někdo vytáh z nějáký složky a ostatní by si ho akorát zkopírovali? :P

nevim jestli to někdo už zkoušel,ale zkusil jsem vytáhnout jedno dynamické téma ,tak ho někdo zkuste jestli to náhodou půjde.nakopírovat do hdd0/theme.Pokud to půjde,tak jich tu ještě pár mám.

http://hotfile.com/dl/97254093/0f1739e/EP9000-NPEO00064_00-TMOTORSTOR000001.p3t.edat.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu