Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.55 Geohot Custom Firmware - FAQ, HB, FTP


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 339
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mám úplně stejný problém jako SHEVA, dotaz už sem také položil, ale bohužel zatím mi také nikdo nedokázal poradit.

Zkus instalaci přes System update. Doporučená je ale přes to Recovery...

---------

Přidány HB aplikace pro 3.55 - Snes emulátor a File Manager.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k čemu se pouziva ten File Manager?

No tak to už snad vyplívá z názvu ne?:) Pro správu souborů na HDD.

Chci se zeptat , bude Geohot delat i na obdobe Open Manageru nebo jen tvurci Open maganeru udelaji verzu pro 3.55 ?

Geohot už několikrát jasně psal, že pirátství nepodporuje, takže jakejkoliv Backup manager od něj vážně nečekej. Co jsem ale četl, tak na tomhle CFW jde spustit multiMAN, otázka je, jestli jdou i zálohy her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasny tekku ale ja mi divny na co v PS3 potřebuješ lajsky řečeno total comander....

k instalaci CFW: měl jsem Kakarotův dal jsem zpět 3.55 original a pak na Geohota nicmene co jsem se lekl v 0:46 ráno při tý instalaci Geohotovýho CFW PS3ka začala pípat jak bomba :lol:

teď jdu instalovat SNES emulator schválně jak to bude fungovat :)

http://www.ps3-hacks.com/2011/01/09/some-homebrew-for-ps3-3-55-jailbreak/

tohle jsou app´s které na CFW spustíte!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáhneš FW 3.55 ze sony webu das na flashku do Flashka://PS3/UPDATE/ a v konzoli das update pres flashku

Tak update informací

dobrá zpráva aplikace si můžeme podepsat sami díky jednoduchému programu http://www.ps3hax.net/2011/01/ps3-pkg-signer-gui-released/#axzz1AaeS6lod

a špatná i když si podepíšeme backup manager nebude fungovat nevím proč!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáhneš FW 3.55 ze sony webu das na flashku do Flashka://PS3/UPDATE/ a v konzoli das update pres flashku

Tak update informací

dobrá zpráva aplikace si můžeme podepsat sami díky jednoduchému programu http://www.ps3hax.net/2011/01/ps3-pkg-signer-gui-released/#axzz1AaeS6lod

a špatná i když si podepíšeme backup manager nebude fungovat nevím proč!

Možná napíšu kravinu, ale pochybuji že bude fungovat každá aplikace co jsi podepíšeš, snad to musí být napsáno přímo na PS3 + přímo upravené na CFW ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidicky, procitam to uz delsi dobu, ale zatim se vsichni pidi po tom jak hrat hry. Pro mne je ale HB spis zajmavejsi diky moznosti instalace SW, ktery do ted nebylo Sony schopno zpristupnit na PS3. Myslite ze je realne aby se objevila nejakaa APP typu prohlizec webu, skype, nejaky kecalek typu ICQ ci Miranda a hlavne, podpora prehravani MKV, tedy neco ve stylu kodeku pro PC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do prvního příspěvky přidány všechny prozatím podepsané aplikace + nástroj pro podepsání PKG souborů.

Ahoj lidicky, procitam to uz delsi dobu, ale zatim se vsichni pidi po tom jak hrat hry. Pro mne je ale HB spis zajmavejsi diky moznosti instalace SW, ktery do ted nebylo Sony schopno zpristupnit na PS3. Myslite ze je realne aby se objevila nejakaa APP typu prohlizec webu, skype, nejaky kecalek typu ICQ ci Miranda a hlavne, podpora prehravani MKV, tedy neco ve stylu kodeku pro PC?

Možný to je, vše záleží jen na lidech, co rozumí programování HB app.;)

Zkousel nekdo uz i ten multiMan co je podepsalnej pro CWF 3.55 z teto stranky?

http://www.ps3-hacks.com/2011/01/09/some-homebrew-for-ps3-3-55-jailbreak/

Zálohy z manageru nefungují...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aplikacie-homebrew vam na 3.55 nefunguje ani podpisané lebo všetky boli doteraz robené pre 3.41 ako to uviedol GEOHOT.

Ak su pre 3.55 aj tak nepôjdu, na 3.55 fw sa nedaju volat syscalls takze BM managery nebudu fungovat ani keby boli podpisane.

3.55 len homebrew

Na 3.41 vyskušajte podpisať MANAGERY a dajte vedieť či idu hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu