Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spuštění homebrew z XMB


Hojas86

Recommended Posts

Díky tomuto návodu si můžete spouštět hemebrew aplikace/hry pres ikony v XMB.

stáhni te si todle:

http://dl.qj.net/PRX-Launcher-v0.4-for-all-3.XX-OE-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/13720/catid/151

uvidite tam todle:

souboryhx4.png

to sou soubory ktery se nahrazuji ve flash0:/vsh/nodule ale nejprve si musite najit ikonu kterou chcete pouziz jsou to ikony ktere se moc nepouzivaji a tedka se daji dobre vyuzit jedna se o tyto:

camera: camera_plugin.prx

network update: update_plugin.prx

Browser: htmlviewer_plugin.prx

Remote play: premo_plugin.prx

Game Sharing: netplay_client_plugin.prx

A i dalsi ale nevim jaky nedoporucuju skouset.....

Jdem na to:

Takze vam popisu na malem příkladu dejme tomu že chcu misto remote play homebrew aplikaci NesterJ to je emulator nes.Takze půjdu do složky kterou sem stáhl hned na začátku návodu prejmenuju HB1.prx na premo_plugin.prx a nakopíruju do flash0:/vsh/nodule potom zapnu psp a pujdu normalne do karty pres usb conection pujdu do psp/system a tam vytvořím složku HB1 do ktere nakopíruju homebrew takhle to musi vypadat:

nesij4.png

a v podstatě je to hotovo pak už si jenom doděláte kosmetické úpravy jako je ikona a název.

Takhle sem to splácal já :D

000000ni7.png

Jak použít aplikaci která má dvě složky?

Musíte to převest pomocí tohodle programu:

http://www.freewebs.com/seipsptool/SeiPSPTool05c.zip

normálně spustíte program a dáte convert 1.5 to 1.00 a konvertnete to

Zjištěný bugy:

1.Hodně hombrew nefakčí ale časem to třeba nějak pude

2.Při opuštění usb conection a následně spuštění homebrew s xmb to může vytuhnout pomůže restart

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle uz je zname hoooodne dlouhou dobu, ale nepodarilo se mi na tom - z nahodne vybranych HB - zprovoznit vubec nic, vzdy jen blackscreen a zatuhnuti nasledne vypnuti ci restart..

..jinak nechapu proc nahrazovat internet, vzdyt je to jedna z nejpouzivanjsich polozek v PSP :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj je to znami ale nikde to tu neni a neni to nahrazenej internet ale to nad tim internet nahrazovat nemusis ale muzes.....

jasny, jinak s tim netem teda promin :D uz jsem se lekl.. byla by to pekna hovadina nahrazovat net :D

..jen me stve ta kompatibilita no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
tak tohle uz je zname hoooodne dlouhou dobu, ale nepodarilo se mi na tom - z nahodne vybranych HB - zprovoznit vubec nic, vzdy jen blackscreen a zatuhnuti nasledne vypnuti ci restart..

..jinak nechapu proc nahrazovat internet, vzdyt je to jedna z nejpouzivanjsich polozek v PSP :P

no tak muzes to treba nahradit links2 prohlizecem predelaneho z linuxu na psp...

oproti ofic sony broweru nabizi treba podporu java scriptu, nebo stahovani souboru a take mi prislo ze o neco malo rychleji nacita stranky... ale zase neumi flash... zalezi na tom cemu davas prednost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu