Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Výměna disku PS4slim


patrikbb

Otázka

Dobrý den, obracím se na vás s dotazem ohledně výměn i pevného disku PlayStation 4 slim, chtěl bych tam tak 2TB HDD. Mám koupit klasický 2,5pro no ntb? Nebo se dá koupit SSD disk? Když zálohuju data z P.S., asi na nějaký flashdisk chci se zeptat Přetáhnout jen uživatelská data? Nebo i to bude chtít zálohovat celé hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

klidne ssd, rychlost to moc nezlepsi, ale pocit mas lepsi, na flasku zalohovat data jako nasataveni a ulozene hry, nejspis by slo na ext. disk ulozit i hry a pak je z5 zkopirovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ano-mělo by to jít/fungovat...aspoň zatím jsem na žádný problém nenarazil-akorát hry na CD  které jsou určeny jenom pro ps5 na ps4 spustit nepújdou a jelikož moje ps4 je o teď o poschodí níže u vnoučků tak se snažím -pokud to jde kupovat nové hry na CD která jdou spustit na obou konzolích -prostě hry označené PS4 ale co mají v popisku na obalu - PS5  UPGRADE Available-samozřejmě to nejsou všechny-takže hru si zahrají jak oni na ps4 tak i já na ps5-jinak u ps5 mám externí disk SEAGATE 2T /mimo konzoli /kde mám uloženy hry na ps4 a paměť v konzoli ps5 mám pouze na hry pro ps5..pěkný den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu