Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kabel HDMI-HDMI


kennysek

Recommended Posts

Cs prosim vas vyberte z tohohle shopu http://www.alfacomp.cz/php/index.php HDMI-HDMI kabel za prijatelnou cenu a hlavne s dobrym vykonem a at podporuje 1080p a at je levnej...Dik

Kabel s dobrym vykonem? to slisim poprve :)

Ja osobne jsem koupil na czc.cz ten nejlevnejsi ve verzi 1.4 a jsem naprosto spokojenej... Ano sice to nepouzivam na 100" TV, ale 1080p zvlada krasne. No nevim jakej je rozdil v obraze mezi kabelem za 700,- a 200,- ale myslim ze drasticke to nebude...

podle me je dobra volba tento Kabel HDMI na HDMI 19pin, specifikace 1.4, 1.8m

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodněkrát tu byly problémy s tím, že mají kabel za 200 a nefunguje (buď vůbec nebo třeba na 1080), jindy i za 500 je s tím problém :) To už je různé, jak řekl Prott, kolikrát i ty nejlevnější fungují, záleží na který trefíš :) Zas to ber tak, že kabel zua 200 tě nebude tolik mrzet :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne každej kabel podporuje 1080p - občas je maximum 1080i ... a u těch levnějších může bejt problém i s tim. Na druhou stranu můj stál cca. 150 ,- a problémy sem s ním nikdy neměl (ať už v 720p nebo 1080p). Záleží na jakej kus natrefíš. :-)

To je zvlastni ja nikdy nevidel popisy kabelu jestli podporuji full hd, jak se to da zjstit, ted si kupuju novou televizi a abych nemusel pora prepojovat kabel, kupujue i nove hdmi

tohle

http://www.mall.cz/elektro-hdmi-3m/premiumcord-hdmi-high-speed-ethernet-kabel-3m

Podporuje 1080p?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu