Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problémy s rodičovskou kontrolou


xpat

Otázka

Ahoj všem, potřeboval bych zjistit, jestli správně chápu systém rodičovské kontroly na systému playstation.

Pokud do systému přidám dětský účet, chce to vytvořit kompletně nové přístupy do playstation network. To sice není problém udělat, ale co se pak stane, když budu chtít koupit předplatné playstation? To budu muset kupovat pro každý účet zvlášť?? Pro dětský profil i pro můj vlastní? 

Stejně tak jsem narazil na komplikaci s Minecraftem. Synovi jsem vytvořil profil do Minecraftu pod svým PS účtem. Když jsem mu teď chtěl zařídit vlastní PS účet, do Minecraftu se nemohu přihlásit pod původním Minecraft profilem. Takže veškerý herní progres je v *****. Fortnite už ani nemám odvahu zkoušet.

Přijde mi to celé strašně složité a říkám si, že něco musím dělat špatně. Nebo je to celé opravdu takhle hloupě nastavené??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Je to dost komplikované a zcela nelogicky někdy. Herní ucty tretich stran se vetsinou vazou na ucet kam si to zapl poprve a vetsinou to nelze predelat na jiny ucet. idealne je tedy kdyz uz vytvaret dalsi ucet je udelat ho plnohodnotnej(ne detskej) a usetrit si spoustu problemu s obsahem do budoucna. Tahle tematika se objevuje pravidelne v dotazech a vetsinou to konci smutkem a zmarem 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu