Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

vypínání xboxu


vonydj

Otázka

Recommended Posts

  • 0
Protože si chci odskočit a chci mezi tim vypnout tv, ale mit porad zaplou hru. Ale to uz odbocuju... nevis co s tim?

Jen tak pro zajimavost, co mas za TV? Nechapu jak se tohle muze stat, pochopil bych to treba s ps3 ktery by bylo synchri s braviou, ale tohle....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

xbox nemam ale pokud tuhle funkci ma mel by mit v nastaveni volbu k vypnuti... a pokud ne zkus to najit v nastaveni televize a vypnout.

Ja mam Sony TV a tam je to pod nastavenim HDMI > ovladani HDMI > Zap/Vyp neco takoveho bude mit i ta LG

LG tomu nadava Simplink tak to prehod na vyp. a snad to pomuze melo by top byt v

Menu > Moznosti nebo tak nejak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mě to celé také přijde zvláštní... Buď hraju hru, tak u toho sedím a hraju. Pokud si chci odskočit na WC nebo pro pití apod. mohu těch 10 min nechat zapnutou TV a hru pause... Pokud jdu pryč na 3 hodiny, nevidím zas důvod nechat běžet XBOX i TV...

Možná tomu nerozumíme, ale myslím, že vonydj chce příliš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mě to jede normálně. Vypnu telku a xbox jede dál.

PS: trezzor a Zoombik a co je vám do toho proč to potřebuje. I kdyby šel na kompa honit šaška, tak tobě to může bejt úplně u ři*ě. On se ptal jak to zrušit a ne proč a ostatní kraviny okolo. OMG.

A skus ten simplink na ovladači ne v menu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Co nám je do toho? Možná jste to špatně pochopili, ale nikdo se do něj nenaváží, rozhodně můj příspěvek tak nemohl vyznít. Já pouze konstatoval, že si myslím, že jeho problém je zvláštní, jedinečný, možná vlastně i neřešitlený jak zde již bylo naznačeno a chtěl jsem pouze říci, že třeba není nutné se tím zabývat a situaci "vzít jako fakt"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jezis tak ho nechte, proste to tak chce mit a ja to chapu. Jediny reseni je najit to nikde v nastaveni televize, xbox za to podle me nemuzu. Druhym resenim je to samozrejme vypnout :)

To je v poriadku, ze to tak chce, ale ja by som chcel vediet, ze preco :D Ze preco taketo pohnutky, kde riesi usporu elektriny pri TV, neriesi aj pri konzole ked ju na dlhsi cas nehra :D Snazim sa dost casto vzivat sa do myslenia ludi, ale na toto neviem prist...pomoze mi uz iba priama odpoved od neho :D

EDIT: moznoze riesi ochladzovanie Slimka po nejakej tej hodine hrania, ale Slimko je uz ina kava, ked uz aj Jasper bol lepsie na tom ako Falcon pred nim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mě se xbox restartoval po přepnutí tv taky, dělá to pokud je neoriginálně zapojený kabel, v mojem případě to bylo tou reduci na optický výstup,která byla neznačková a nekorektně zapojená (přehozené dva piny).HDMI kabel samotný by to dělat neměl, pouze kdybys měl ještě tu zvukovou redukci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To je v poriadku, ze to tak chce, ale ja by som chcel vediet, ze preco :D

ale pro tebe je absolutně nepodstatné proč to chce. Prostě hraje na xboxu, mezitím mu třeba já napíšu jestli nedá COD2 a on jde na kompa. Tak nechá hru na xboxu zapauzovanou a de na kompa. Co je na tom nepochopitelnýho. A aby ho neušilo světlo z telky tak jí vypne. Ale to mu vypne i konzoli. A tom to celé OMG je. Nechápu vás. Víte o jeho problému houno a musíte to taky spamovta. Fakt nechápu. Napište, až budete mít nějakou radu a nej hubu plnou keců. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja mam xbox pripojenej zaroven k televizi i k PC monitoru (kdyz nekdo cuci na na televizi, tak at muzu v klidu hrat) a resim podobnej problem. Pokud jedu na monitoru (pripjeno D-SUB kabelem) a nekdo prepne televizi na AV (televize pripojena HDMI), tak mi na monitoru zmizi obraz a naskoci na televizi. Bohuzel ale zaroven s tim se zrusi hra a xbox se znovu nastartuje, takze jsem v dashboardu a hra se neulozi. Televize je panasonic. Ted to resim tak, ze pri hrani na monitoru vytahuju HDMI kabel z konzole. Opacne problem neni. Ale jestli to dela to stejny i pri vypnuti TV jsem nezkousel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ale pro tebe je absolutně nepodstatné proč to chce. Prostě hraje na xboxu, mezitím mu třeba já napíšu jestli nedá COD2 a on jde na kompa. Tak nechá hru na xboxu zapauzovanou a de na kompa. Co je na tom nepochopitelnýho. A aby ho neušilo světlo z telky tak jí vypne. Ale to mu vypne i konzoli. A tom to celé OMG je. Nechápu vás. Víte o jeho problému houno a musíte to taky spamovta. Fakt nechápu. Napište, až budete mít nějakou radu a nej hubu plnou keců. Děkuji.

Blbe je, ze se autor tematu porad nevyjadril k raam ktere mu byli dany....... xbox pripojen pres hdmi, predpokladam....(?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu