Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CoD MW3 - jak na instalaci


Mandaz

Recommended Posts

Ahoj, 

rok se s rokem sešel a s pravidelností blek frajdej u zelenáče je tu další nový díl codka. Jelikož mne od začátku série kampaň bavila, dal jsem poslední šanci tomuto dílu.

Bohužel instalace je silně zmatečná, proto sepisuju tento pamflet. 

Po vložení bluray se hrou se objeví překvapivá nabídka. Ano. Vidíte dobře, instalační obrazovka je ze dvojky. Proto odškrtněte veškeré fajfky. Začne sa instalovat mp a zombie mod trojky. Na médiu je ovšem jen nějaký malinký ověřovací soubor a čeká vás stahování cca 120gb...

 

IMG-20231110-WA0012.jpeg

 

Po stažení už jde trojka spustit. Jedná se o něco jako hub, rozcestník, kde si v menu konečně můžete dát stáhnout kampaň packy přímo pro trojku. Jinak než přímo z menu hry nejde kampaň stáhnout. Jedná se o dva kampaň packy o velikosti dohdomady cca 25gb.

 

IMG-20231111-WA0000.jpeg

 

O tom, že trojka byla dělaná jako dlc svědčí kromě trofejí i to, že v menu konzole jsou vidět v aktivitách pouze sp mise ze dvojky... 

 

IMG-20231110-WA0018.jpeg

 

Za mne je už samotný přístup vývojářů ke trojce zklamáním a měli zůstat u dlc. 

 

EDIT: Takže po dohrání je jisté, že hra byla od začátku dělaná jako dlc. Trofeje i herní doba se připisují ke dvojce, prostě úplně stejně jako bežné dlc. A lidi drazí, pokud nedáte na recenze, dejte aspoň na mne, jen kvůli singlu si hru nekupujte, počkejte na výraznou slevu, popřípadě na nějakou službičku kde se hra objeví. Kromě klasických misí, jaké známe z předchozích cod, je tu i odpad zvaný open weapons mise. To pobíháte za neustálého spawnovaní nepřátel po mapě z warzone, hledáte shozy vzácných zbraní a je úplně jedno jak enemáky knedlíte...  A takových misí je víc jak půlka...

 

Prostě nám activison naservíroval dlc za plnou palbu. Napsal bych to i jinak, ale nechci být vulgární. Takže znovu zopakuji varování, jen kvůli kampani hru rozhodně nekupujte.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu