Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

model poškození bude..ale viditelný jen u některých?Co to je za kravinu?Tak na coto tam serou,když to nefunguje jak má.To bylo keců jak to musí být realistické a nevím co,jak si na tom zakládají.A výmluva na automobilky?Hmm,zajímavé že u jiných závodních serií to jde...Tohle to je fakt demence ze strany PD,pokud to nebude ve finální verzi vypadat lépe,tak jim na to kašlu.PSP verze mě rozhodně potěšila víc než verze na PS3.Až se mi zdá,že na ní zapracovali víc a lépe než na PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No výmluva... ono jde taky o to, že v ostatních hrách mají všechny auta model poškození stejný... v GT5 mělo mít každé auto svůj identický model poškození podle testů, stejně tak jako má každé auto svůj vlastní fyzikální model. A Bůh ví kdy ta hra nakonec vyjde. Na GC byla beztak nějaká beta verze ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemít model poškození,nemůže se to nazývat real driving simulator,čímž se PD pyšní...Mě o něj taky nejde a rozhodně ne o tohle směšné divadlo,které si u PD myslí že je model poškození.To že je to nějaká beta verze doufám,snad by si PD takový shit nedovolilo vydat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim teda jak vy ale ja moc odvarenej nejsem.. hlavne me teda prijde trochu na hlavu o hre na kterou cekaji miliony lidi nic nerict a najednou ju mit hratelnou. pak me trochu znervoznuje onech 830 "starych" aut a 170 "novych" aut.. a poskozeni pouze na urcitych vozech se me taky nelibi a bohuzel za tohle vsechno asi muze psp verze

Přesně ,taky jsem čekal že těch NOVÝCH aut bude mnohem ,ale mnohem více ,jsem mírně zklamaný ,ale zase by mě povzbudilo ,kdybychom se dozvěděli že plánujou plno DLC balíčků :)uvidíme ....uvidíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

info z http://www.sony-playstation.cz

Třebaže se plánovaná prezentace Gran Turisma 5 nekonala, připravila si pro nás Polyphony Digital na svých webových stránkách spoustu zajímavých informací. Co nás čeká? Autoři hry si pro nás připravily 80 tratí a k tomu tisíc aut s plným modelem poškození, závodní auta budou vybavena i modelem poškození zevnitř, těch bude 170. Dokonce si auto můžete převrátit na střechu. K autům a tratím se dostanente skrze klasické xmb menu, převzaté z GT 5 Prologue. Bude tu možnost vytvářet si vlastní online místnosti, ve kterých je komunikace možná skrze textový chat, nebo hlasově. Velice zajímavé je propojení Playstation Eye s GT 5. Kamera bude snímat váš pohyb hlavy, a ten ihned zpracuje do hry, znamená to, že se budete moci prohližet po kokpitu auta. Zajímavé, nemyslíte? Své nahrané replaye, si můžete nahrát na YouTube, což je dnes standart. Též padla zmíňka i o vlastním soundtracku. Samozřejmě tu bude i Gran Turismo TV, které si můžete pustit i na PSP. Asi se ptáte, kde je sakra to datum vydání, musím vás opět zklamat, není. Doufejme v nějaké info na Tokyo Game Show, které se koná 24. až 27. září.

To bude mazec.... hlavně ta kamerka ....

Doufám, že to kluci z PD do vánoc stihnou,,, už teď mám na volantu půlcentimetrovej nános prachu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim kde ste prisli na to ze poskoditelna budou vsechna auta.. v rozhovoru pro ign yamauchi rika ze ne vsechny ho budou mit takze maximalne bych to videl na mechanicky ale ne vizualni coz me aji tak prijde trochu divny. a hodne veci se taky mohlo ztratit v prekladu protoze to pry bylo napsany hodne divne takze za mesic uz nam konecne opona spadne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gran-turismo-5-brochure.jpg

Developer: Polyphony – Platform: PS3

Genre: Racing – Number of players: T.B.A.

Release: 4th Quarter of 2009

THE ULTIMATE RACING GAME RETURNS

(lots of stupid PR blah blah, really nothing important)

The player can choose between over

1000 cars to race on incredible detailed racetracks and unlock PlayStation Trophies (blah).

The new NASCAR and WRC championships improve the Gran Turismo experience. Players are challenged to fight their way up the online leaderboards against other racedrivers from all over the world.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký volant byste mi doporučili pro gt5 prologue/gt5. Teď uvažuji o logitech driving force gt je podle vás dobrý?

http://bonusweb.idnes.cz/ps3/preview/gran-turismo-5-dlouhe-cekani-se-vyplati-dya-/clanek.A090827_145315_bw-ps3-preview_vdp.idn

Kde tam ty lidi vzali nürburgring

http://www.gtplanet.net/worldwide-release-for-gran-turismo-5-probably/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem docela zvědavý ,jestli u GT5 vylepší zvuk aut ,oproti minulým dílům ,dost často to zní jako by jste pustili vysavač:D což mě vždycky už od prvních dílů mrzelo ,protože třeba dle mého názoru má takové NFS odost lepší zvuk aut...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že na zvuk si nemůžeš stěžovat, obzvlášť když se to nahrávalo přímo od každého auta.

Popravdě zvuk takového ,Ferarri F40 ve hře a v reálu je jako pustit si mixér a vedle toho tůrovat Harley Davidson...Pokud jsi byl někdy na náké srazu aut - supersportů a mohl si slyšet zvuky těhle aut ,dal bys mi zapravdu...

Ale jako je to jen můj názor ,určitě semnou bude hodně lidí nesouhlasit a naopak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu