Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Grand Turismo 5 Prologue jsem si koupil v HongKongu už před více jak měsícem a už jsem ho dojel. Grafika je fakt na HD televizi úžasná, auto se chová úplně jinak než v GT4 , je to mnohem těžší ale také tím pádem zábavnější. Bohužel v Prologu nejdou upravovat auta a je tam jen pár automobilejk a od kazdeho cca 2 kusy aut , takže Ferrari jsou tam "jen" fiorano a 430 (samozrejme je Ferrari nejlepsi ale musis se s nim naucit jezdit...ne jak v GT4 kde proste silnejsi a lehci auto jasne vyhrava) , nissanu je tam o neco vic :) vc noveho GT-R. Trate jsou take moc hezke, ale v prologu jsou jenom 4 ....okruh v daytone na dva zpusoby, pak Londyn, Suzuka a jeden nekde v horach....ale vsechny fakt super. Novej Prolog5 vysel v HK asi tak na 700Kč a tak cca na par tydnu zabavy to je docela dobra ochutnavka toho co prijde...uz se moc tesim na GT5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já do prologue půjdu až vyjde v EU.. Koupím si k tomu i Logitech Driving Force Pro.. Zatím hraju HD Concept a JAP demo a je to fakt parádní věc.. Zajel sem 14. nejlepší čas s tím novějším Lancerem.. Na youtube sem taky dával nějaký video.. Ale to sem zajel asi 76. nebo tak nějak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Já do prologue půjdu až vyjde v EU.. Koupím si k tomu i Logitech Driving Force Pro.. Zatím hraju HD Concept a JAP demo a je to fakt parádní věc.. Zajel sem 14. nejlepší čas s tím novějším Lancerem.. Na youtube sem taky dával nějaký video.. Ale to sem zajel asi 76. nebo tak nějak..

N877Pil7zoc

no dal jsem si tam toho starsiho lancera a zajel jsem tu trat za 1:18 hned napoprve a s tim novym za 1:12....muj rekord je na ty trati z tvyo you tube videa s Ferrari Fiorano za 1:08...ale asi by se to dalo pilovat. Hlavne nevim jestli si jsi mohl volit pneumatiky ale ja mel pneu specifikace R3....tudiz asi ty nejlepsi....

Az to nekdo bude mit taky tak muzeme delat srovnani casu ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GT5 Prologue mam, je to hustý, akorát mam problém zajet časovku s Hondou Integra ... je to blbý protože tak se mi neodemkne serie A. No nic jdu zkoušet dál, nej bylo 4. místo tak snad než vyjde GT5 to dam.:lol:

edit:..........joooooo tak už to mam, vzhůru na kategorii A

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu